50 Cent i Eminem będą współpracować?


2018.08.12

opublikował:

50 Cent i Eminem będą współpracować?

fot. P. Tarasewicz

50 Cent i Eminem już kilka razy ze sobą współpracowali, jednak od dawna razem nic nie nagrali. Ich ostatni wspólny utwór pojawił się w 2012 roku. Było to „My Life”, w którym gościnnie udzielił się także Adam Levine z zespołu Maroon 5.

Autor „Get Rich Or Die Tryin'” ostatnio był gościem Larry’ego Kinga. 50 Cent opowiedział o nowej muzyce, swoich planach i o tym, że spotkał się z Eminemem w Londynie. Muzycy widzieli się ze sobą podczas trasy promującej album „Revival”.

Mam kilka pomysłów. Na niektórymi pracuję. Kiedy spotkałem Ema w Londynie powiedział mi, że również ma jakieś idee i kilka z nich moglibyśmy wspólnie zrealizować – powiedział 50. Raper został zapytany o kilka szczegółów i potencjalne daty projektów. Powiedział, że nie wie, kiedy to nastąpi i nie chce nic obiecywać.

Poniżej można obejrzeć fragment rozmowy.

50 Cent pozwany o zniesławienie

Według dokumentów ujawnionych przez The Blast, właściciele strony internetowej HipHopDX oskarżają 50 Centa o nadszarpnięcie swojej reputacji. Przedstawiciele portalu twierdzą, że raper publikował w mediach społecznościowych fałszywe informacje na ich temat. Artysta nazwał portal “kanałem informacyjnym, który nie sprawdza faktów”. Przedstawiciele HHDX domagają się aż 3 milionów dolarów odszkodowania.

Niedawno 50 Cent pozwał HipHopDX o naruszenie praw autorskich. Według jego zapewnień, dziennikarze wykorzystali zdjęcie na które nie mieli pozwolenia.

Fałszywe ataki celebrytów i osób publicznych na dziennikarzy i firmy medialne, a także nazywanie ich “źródłem fake newsów” stały się potężną bronią. Nie są to jedynie kwestie polityczne lub PR-owe dla firm medialnych. Wręcz przeciwnie – są atakiem na biznes i stanowią klasyczne zniesławienie. Fałszywe twierdzenia szkodzą firmie i jej reputacji – powiedzieli przedstawiciele HipHopDX. Więcej tutaj.

Kendrick Lamar w “Power” 50 Centa

Kendrick Lamar pojawił się gościnnie w “Power”, serialu kryminalnym, za produkcję którego odpowiada 50 Cent. Raper wcielił się w postać bezdomnego Laceya próbującego sprzedać 50 Centowi karty podarunkowe. Całość jest dostępna dla subskrybentów platformy Starz. Więcej tutaj.

Polecane