50 Cent kontra australijski artysta. Nietypowy beef w sieci


2020.05.03

opublikował:

50 Cent kontra australijski artysta. Nietypowy beef w sieci

Dwa lata temu, w 2018 roku, pojawił się mural, który przedstawiał skrzyżowanie 50 Centa z Tekashim. Wykonał go australijski artysta Lushsux, a zdjęcie dotarło do amerykańskiego rapera i nie był zbytnio zachwycony takim połączeniem.

Stary, ze wszystkiego co mogłeś namalować, zrobiłeś to g***o – napisał wtedy 50 Cent.

Następnie przez dwa lata nic się nie działo, aż nagle Lushsux wykonał kolejny mural z amerykańskim raperem. Tym razem przedstawiał on skrzyżowanie Fifty’ego z obecnym prezydentem Donaldem Trumpem. Raper ma słynną fryzurę Trumpa, a obok widnieje napis „The 45 Fif President”.

Spójrzcie na to. Co jest z wami nie tak? – irytował się na Instagramie.

To chyba tylko rozochociło artystę, który kilka dni później wykonał kolejne murale. Na jednym z nich widzimy skrzyżowanie 50 i Post Malone’a, na kolejnym z Mao Zedongiem i Taylor Swift. Pojawiły się również dzieła przedstawiające rapera w czapce NY Yankees bez daszka i zębów oraz skrzyżowanie rapera i wiceprezydenta Mike Pence’a

Wyświetl ten post na Instagramie.

fitty gonna get the blunderbuss 🔫

Post udostępniony przez lushsux (@lushsux)

Australijski artysta znany jest z tworzenia podobnych murali, ale niektórzy z fanów twierdzą, że wszystko jest sprytnie zaplanowaną akcją promocyjną 50 Centa. Raper wydał niedawno książkę „Hustle Harder, Hustle Smarter” i może to być elementem jej promocji. Kolejni uważają, że palce mógł w tym maczać Ja Rule.

Polecane


Share This