62-letnia Madonna publikuje wyzywające zdjęcia. „Czas na odrobinę autorefleksji”


2021.03.29

opublikował:

62-letnia Madonna publikuje wyzywające zdjęcia. „Czas na odrobinę autorefleksji”

fot. Steven Klein

Choć wydany w 2019 roku album Madonny „Madame X” debiutował na szczycie zestawienia Billboardu, artystka nie może być zadowolona z jego odbioru. Mimo całkiem dobrych recenzji jedynym przyznanym krążkowi wyróżnieniem jest złota płyta we Włoszech. Ostatnie wydawnictwa Madonny nie odbijają się już tak szerokim echem na całym świecie, ale artystka ani myśli wybierać się na emeryturę. Eksponowanie ciała od zawsze było wpisane w jej karierę i dziś – mimo 63 lat na karku – artystka nadal gra tą kartą. I niektórzy wciąż to doceniają.

W niedzielę na instagramowym profilu Madonny pojawiły się wyzywające zdjęcia, na których artystka ma na sobie bieliznę. – A teraz pora na chwilę autorefleksji… Madame – napisała w poście towarzyszącym zdjęciom wokalistka. Reakcje fanów były przeważnie pozytywne. Do zachwyconych wizerunkiem gwiazdy zalicza się m.in. Snoop Dogg, co zobaczycie na poniższym screenie.

Sprawdź także: Fantastyczny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „Bądźcie z siebie dumni”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Pod koniec ubiegłego roku Madonna stwierdziła, że najwyższy czas na pierwszy tatuaż. Artystka ozdobiła swoje ciało prostym wzorem – napisem „LRDMSE”, będącym zbitką pierwszych imion dzieci piosenkarki – Lourdes, Rocco, Davida, Mercy, Stelli i Estere. Na instagramowym profilu artystki znajdziecie nie tylko zdjęcie samego tatuażu, ale też krótką dokumentację jego powstawania. Madonna podkreśla, że to jej pierwszy tatuaż. Czy ostatni? Zobaczymy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Polecane

Share This