„A kim jest ta laska, która siedzi tam w tych niebieskich rękawicach do czyszczenia kibli?” – internauci nie odpuszczają nowej jurorce Voice Of Poland


2022.09.05

opublikował:

„A kim jest ta laska, która siedzi tam w tych niebieskich rękawicach do czyszczenia kibli?” – internauci nie odpuszczają nowej jurorce Voice Of Poland

Tradycją The Voice Of Poland jest już niestety to, że nowi jurorzy nie mają łatwego życia. Fani programu z reguły nie pozostawiają na nich suchej nitki. Tak było w przypadku Margaret i Sylwii Grzeszczak, których miejsce w fotelu jurora zajęła obecnie Lanberry.

Przypomnijmy, że Małgosia poza solową karierą wokalną znakomicie radzi sobie także w roli autora tekstów i producentki muzycznej. Jest ona współautorką hitów takich wokalistek jak Viki Gabor i Roskana Węgiel. Przypomnijmy, że utwory „Superhero” i „Anyone I Want To Be”. Warto także wspomnieć, że Lanberry próbowała swoich sił w programie The Voice Of Poland. Wzięła udział w trzeciej edycji, kiedy to w jury zasiadali Maria Sadowska, Marek Piekarczyk i Edyta Górniak. Piosenkarka odpadła jednak na etapie przesłuchań w ciemno. Niewątpliwe więc, Lanberry może czuć satysfakcję, skoro dziesięć edycji później sama występuje w produkcji w roli jurora. Co więcej występ w pierwszych dwóch odcinkach programu Małgosia może śmiało zaliczyć do udanych. To wszystko jednak nie wystarczyło aby zadowolić wszystkich widzów nowej edycji VOP. W sieci pojawiło się sporo krytycznych wobec Lanberry komentarzy.

– A kim jest ta laska, która siedzi tam w tych niebieskich rękawicach do czyszczenia kibli? – napisał jeden z internautów.

– Może i Lanberry jest profesjonalną piosenkarką, ale wizażysta/stylista by się przydał na gwałt! – czytamy w innym komentarzu.

– Lanberry, następnym razem zdejmij rękawiczki do mycia naczyń, zanim wejdziesz do studia / – Ciekaw jestem jak Lanberry sprawdzi się w roli trenerki, ale mogła by zacząć od zdjęcia tych niebieskich rękawiczek, bo wygląda jakby miała tu sprzątać – pisali inni fani programu.

Dla równowagi na story Lanberry znaleźliśmy dużo bardziej pochlebne opinie na temat jej występu w programie.

Polecane

Share This