„A pamiętasz jak” Włodi, Vienio z Pelsonem…


2010.11.25

opublikował:

„A pamiętasz jak” Włodi, Vienio z Pelsonem…

Po krótkiej przerwie wracamy do Balsamu! Już 27 listopada, wyjątkowo w sobotę startujemy o godzinie 22 z mega ciekawą imprezą! – zapowiadają organizatorzy.

Parkiet rozruszają: znany i lubiany DJ B, oraz nie widziany od kilku lat za deckami DJ Romek. Uważni słuchacze zapewne wiedzą, że w karierze tych dwóch Panów występował wspólny mianownik. Tym elementem jest Molesta, w związku z tym Włodi, Vienio i Pelson wjadą na scenę i zagrają kilka numerów ze Skandalu, bezapelacyjnie jednego z największych klasyków w polskim rapie.

DJ B jest doskonale znany Warszawskiej publiczności, głównie z koncertów, które grał z Ziperą, Hemp Gru, Morwą, Włodim i całą Molestą. Z kolei Romek był przez lata DJ`em takich zespołów jak Stare Miasto, Grammatik, Vienio i Pele no i oczywiście Molesta. Równie często grał swoje sety na imprezach. Ostatnimi czasy słuchacze nie mieli okazji go usłyszeć. Gdy dowiedział się o możliwości zagrania na imprezie, bez wahania odkurzył swoje płyty i szykuje dla Was najlepsze klasyki!


Żołądkowa przygotowała bardzo ciekawe promocje na barze, odbedą się również konkursy z nagrodami do wygrania od Prosto i Koki.

Klub Balsam, Racławicka 99, 27.11.2010(sobota), start godz. 22, wjazd 15 PLN.

Patronat medialny: cgm.pl, planeta.fm, hip-hop.pl, popkiller.pl

Już 27 listopada Brzydki Romek Molestuje

Polecane

Share This