A$AP Rocky pobił człowieka w Szwecji. Czy służby zablokują mu przyjazd do Polski?


2019.07.02

opublikował:

A$AP Rocky pobił człowieka w Szwecji. Czy służby zablokują mu przyjazd do Polski?

fot. mat. pras.

Jutro w Gdyni rusza Open’er Festival. Jedną z zaproszonych na niego gwiazd jest A$AP Rocky, który ma pojawić się na dużej scenie na zakończenie drugiego dnia imprezy. Zanim jednak Rocky przyjedzie do Polski, wystąpi dziś jako headliner szwedzkiego festiwalu Smash x Stadion. Problem w tym, że przebywający w stolicy Szwecji od niedzieli raper zdążył wdać się w bójkę, w której wspólnie ze swoimi towarzyszami pobił mężczyznę, więc jego występ do samego końca będzie stał pod znakiem zapytania, ponieważ raper może jeszcze zostać zatrzymany.

Cały incydent rozegrał się w restauracji Max i przed nią. Według relacji świadków, na których powołuje się TMZ, Rocky miał zepsuć słuchawki jednemu z gości lokalu, co miało zirytować mężczyznę. Na poniższym nagraniu widać, jak panowie rozmawiają w restauracji, ale po chwili kamera rejestruje już, jak Rocky na zewnątrz rzuca mężczyzną o ziemię, a następnie wspólnie z towarzyszami okłada go pięściami. Według TMZ raper i jego świta zostawili pobitą ofiarę na chodniku i poszli dalej. Niedługo później na miejscu pojawiła się karetka i policja, która spisała zeznania świadków.

Źródła bliskie A$AP Rocky’emu powiedziały nam, że on i jego przyjaciele jedynie odpowiedzieli na napaść na nich – informuje TMZ. Udostępnione wideo pokazuje tę sytuację w nieco innym świetle. Szwedzkie służby badają sprawę. Wkrótce dowiemy się, czy zdecydują się zatrzymać rapera i jego towarzyszy.

Polecane

Share This