Adam Beyer pierwszym headlinerem mix-offu Burn Residency


2014.03.22

opublikował:

Adam Beyer pierwszym headlinerem mix-offu Burn Residency

Mix-off to impreza pod wieloma względami niezwykła. Tej nocy pięciu nikomu nieznanych dj-ów będzie miało okazję zagrać najważniejsze sety w swoim dotychczasowym życiu. O ich przyszłym losie zadecyduje piątka innych, dla odmiany całkiem znanych dj-ów, którzy wchodzą w skład polskiego jury Burn Residency. Wisienką na torcie tej kwietniowej soboty będzie występ jednego z najlepszych dj-ów ze Szwecji, Adama Beyera.

To właśnie 26 kwietnia w klubie 1500m2 wyjaśni się, kto z polskich uczestników projektu Burn Residency poleci na Ibizę. Autorzy pięciu setów najwyżej ocenionych przez użytkowników Facebooka zmierzą się ze sobą, a ich umiejętności oceniać będzie jury w składzie: Falcon1, Hyena, Bshosa, Puoteck i Grobel. Najlepsi dostaną bilety na Ibizę, gdzie będą przygotowywać się do walki o stanowiska rezydentów w tamtejszych klubach i 100 000 euro.

Konkursowa część wieczoru to zaledwie ułamek atrakcji, organizatorzy zadbali również o obecność prawdziwych gwiazd za deckami. Pierwszym ujawnionym headlinerem jest szwedzki dj i producent Adam Beyer – jedna z największych legend muzyki elektronicznej i założyciel kilku wytwórni techno. Pierwszy bezpośredni kontakt Adama z tworzeniem muzyki to przygoda z perkusją, na której grał jako nastolatek. Szybko jednak zamienił bębny na adaptery – pierwszy zestaw kupił udało mu się kupić już w 1990. Reszta jest już historią…

Dziś Adam Beyer ma niezwykle mocną pozycję na scenie i status legendy szwedzkiego techno. Jest headlinerem największych festiwali, regularnie gra w najważniejszych klubach, a jego facebookowy fanbase przekracza 600 tysięcy osób. Muzyka Adama uosabia to, co ekscytujące w techno, a on sam wciąż pozostaje świeży i nowatorski we wszystkim, czego się chwyci.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This