Adi Nowak miał wypadek. „Porszaka w połowie nie ma”


2021.09.20

opublikował:

Adi Nowak miał wypadek. „Porszaka w połowie nie ma”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Wczoraj na instagramowym profilu Adiego Nowaka pojawiło się zdjęcie rozbitego samochodu opatrzone krótkim, ale dosadnym komentarzem: – Kurde. Niedługo później artysta podzielił się także screenami z rozmowy z Solarem, którego zapewniał, że wszystko w porządku, a przy okazji zaproponował, że warto uczcić tę nietypową okoliczność publikacją nowego singla „Bravo”, w którym widzimy samochód rozbity na skutek wypadku.

Wygląda na to, że Solar przystał na tę propozycję, ponieważ „Bravo” trafiło dziś do sieci wraz z klipem. Kawałek znajdzie się na szykowanym na 22 października albumie „Ognisko niedomowe”. Niedługo po publikacji teledysku Adi opublikował story, komentując wczorajszą sytuację.

Jeszcze raz potężnie wszystkim dziękuję za troskliwe wiadomości i telefony. Porszaka w połowie nie ma, ale ja cały. Mijając rozbite fury w miejscach wypadków często się zastanawiałem, jak bardzo jeb**ym idiotą trzeba być i się spieszyć, żeby osiągnąć takie coś. wystarczyło poślinić trochę asfalt na niepozornie niebezpiecznym zakręcie i wpuścić tam szarego chłopaczynę z kamienic jak ja.

Kto mnie zna, wie, że fi*toprzedłużenie robię inaczej niż prędką jazdą, a nawet jakbym chciał tak, to porszak prędko nie umiał xd. Jechałem sobie zwyczajnie. wpadłem w poślizg, jeb*em, ogarnąłem, że żyję i zacząłem sprzątać. W ferworze wszystkiego nie ogarnąłem kontaktów, ale mili panowie, którzy mi pomagaliście, odezwijcie się proszę, mam dla was fanty wdzięczności. Cieszę się, że nie spowodowałem korka korka ani uszczerbku na niczyim zdrowiu.

Wyglądało to bardziej jak jakiś znak z niebios, sugerujący mi delikatnie, żebym już to gówno wrzucił. Wrzucam. Pozdro dla bożej opatrzności. Planowaliśmy premierę na trochę później, ale podpinamy ją pod ten nieszczęśliwy-szczęśliwy incydent i na YouTube wlatujemy dziś. W związku z tym niezaplanowaniem w serwisach streamingowych będzie za ileś dni. Bądźcie ostrożni. Ello – komentuje Adi.

Polecane

Share This