AdMa w kawałku Ciemnej Strefy: „Potrafię być ostra, gdy suka ujada”


2021.02.03

opublikował:

AdMa w kawałku Ciemnej Strefy: „Potrafię być ostra, gdy suka ujada”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Ciemna Strefa nie zwalnia tempa i po premierze mixtape’u udostępnia kolejny singiel do odsłuchu. W sieci pojawił się wspólny numer Bonusa RPK, Plusa, Łapy TWM, Bonza oraz AdMy zatytułowany „Na blok”. Za produkcję kawałka odpowiada @atutowy. Co ciekawe, jest to pierwszy wspólny numer Bonusa RPK z AdMą.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bonus RPK, Czerwin TWM i Nizioł łączą siły w kawałku „Real Talk”

Mictape Ciemnej Strefy ukazał się 15 stycznia tego roku i zawiera czternaście numerów. Na płycie obok reprezentantów CS pojawiają się m.in. AdMa, Ero, Białas, a także goście z Niemiec – reprezentanci 102 Boyz oraz Inoffiziell Goldenboy. Pełną tracklistę znajdziecie poniżej.

„Ciemna Strefa Mixtape” – tracklista:
1. Bonus RPK, Arczi Szajka, Bonzo, Żaku PPS & Czerwin TWM – Biały kruk
2. Bonzo, Plus & Czerwin TWM – Parkour
3. Bonus RPK, Plus, Łapa TWM & Bonzo – Na blok ft. AdMa
4. Czerwin TWM, Żaku PPS & Lewy BRD – Warszawski walczyk ft. DJ Gondek
5. MDM, Perszing & Bartek Boruta – Kaj som
6. Bonus RPK, ATR MF & Plus – Co gdyby nie to ft. Ero & DJ Kebs
7. Bonzon & Czerwin TWM – Rollercoaster ft. Białas
8. Żaku PPS, Fazero & Lefczuk SA – Lekcje życia
9. Plus, Bonzo & Czerwin TWM – Wokół mnie ft. Kkuba102, Duke102 & Inoffiziell Goldenboy
10. Daniel Moro & Lewy BRD – Rajza
11. Arczi Szajka – Uważaj na siebie ft. Ogano
12. Bonzo & Plus – Wartość
13. Bonus RPK & Czerwin TWM – Real Talk ft. Nizioł & DJ Gondek
14. TWM – Nawet Gdy ft. Gedz

Tuż przed Boży Narodzeniem w 2020 roku Bonus RPK napisał do fanów kilka zdań z zakładu karnego. Na intagramowym profilu artysty pojawiło się zdjęcie odręcznie napisanego listu. Raper przypomina o nadchodzącej premierze mixtape’u Ciemnej Strefy, zdradza, jak spędza czas w zakładzie karnym i wspomina, że liczy na kasację swojego wyroku.

Niestety, kolejne święta przyszło mi spędzać za więziennymi murami, ale być może niebawem się to zmieni, ponieważ czekam na kasację, za którą 3-majcie kciuki. U mnie wszystko OK i dzień po dniu jakoś leci… Napisałem dużo nowych tekstów! Poza tym ciężko trenuję i sporo czytam, także nie marnuję czasu! – pisał Bonus RPK.

AdMa zabrała niedawno głoś w sprawie orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji. TK orzekł o niekonstytucyjności obowiązujących od 1993 roku przepisów. Raperka zabierając głos w sprawie zaznaczyła, jak ważne jest utrzymanie obowiązujących dotychczas przepisów, a ich zmianę określiła mianem „zamachu na kobiety”. Uważa, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji jest wyrokiem na kobiety i skazuje je na brak jakiegokolwiek wyboru. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji został opublikowany w Dzienniku Ustaw 27 stycznia 2021 roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Popularne newsy

Polecane


Share This