AdMa z życzeniami dla wszystkich panów


2020.03.10

opublikował:

AdMa z życzeniami dla wszystkich panów

fot. Instagram / @adma_exorientelux

Kilka dni temu, przy okazji Dnia Kobiet, Adma zaapelowała do swoich fanek, żeby profilaktycznie badały swoje piersi. We wpisie na Instagramie opisała historię kobiety, która zachorowała na raka i napisała, że badanie jest bezbolesne, a może to uchronić je przed groźnymi nowotworami. Dziś z okazji Dnia Mężczyzny zwróciła się za pośrednictwem Instagramu do męskiej części swoich fanów.

Raperka napisała, żeby mężczyźni nie bali się żyć, mówić tego co czują, z uciech korzystali rozsądnie, nie gonili za rzeczami materialnymi oraz nie kierowali się stereotypami. Skierowała kilka słów do samotnych – najlepsze jeszcze przed nimi, a miłość jest tuż za rogiem.

Piszę do Ciebie ten list byś wiedział, że pamiętam. Wszystkie kompleksy, które Cię hamują dla mnie mogą być jak zalety, niepotrzebnie trzymane w klatce. Siłę okażesz mówiąc co czujesz, nie chowający emocje za posągowym spojrzeniem. Tyle chwil pięknych przed Tobą. Wiedz, że choć w odległości dużej od siebie czasem serca biją, to miłość Cię znajdzie. Nie wstydź się żyć. Niech stereotypy nie nadają rytmu Twemu istnieniu. Pamiętaj, wraca to co dajesz, więc niech nie pochłonie Cię pogoń za materialnymi zbytkami. Bądź dobrym ojcem. Szanuj ludzi, których oswoiłeś. Z uciech korzystaj rozsądnie. Bądź zdrów i tym zdrowiem się opiekuj. Kochany Mężczyzno, Kobieta Cię Kocha… celebruj swój dzień – napisała raperka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kochany Mężczyzno, Piszę do Ciebie ten list byś wiedział, że pamiętam. Wszystkie kompleksy, które Cię hamują dla mnie mogą być jak zalety, niepotrzebnie trzymane w klatce. Siłę okażesz mówiąc co czujesz, nie chowający emocje za posągowym spojrzeniem. Tyle chwil pięknych przed Tobą. Wiedz, że choć w odległości dużej od siebie czasem serca biją, to miłość Cię znajdzie. Nie wstydź się żyć. Niech stereotypy nie nadają rytmu Twemu istnieniu. Pamiętaj, wraca to co dajesz, więc niech nie pochłonie Cię pogoń za materialnymi zbytkami. Bądź dobrym ojcem. Szanuj ludzi, których oswoiłeś. Z uciech korzystaj rozsądnie. Bądź zdrów i tym zdrowiem się opiekuj. Kochany Mężczyzno, Kobieta Cię Kocha… celebruj swój dzień. 🙌🏼 Wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta🏆 Fot. @tomek_karwinski #dzienmezczyzny #10marca

Post udostępniony przez AdMa (@adma_exorientelux)

Pod koniec lutego ukazał się nowy singiel AdMy z gościnnym udziałem Bonsona.

Tagi


Polecane

Share This