Afromental z nowym utworem i klipem

To pierwsza premierowa piosenka po rozstaniu z Łozem.


2018.02.27

opublikował:

Afromental z nowym utworem i klipem

foto: mat. pras.

W sieci pojawił się teledysk do nowej piosenki Afromental zatytułowanej „Zaufaj”. Utwór promuje „Kobietę sukcesu”, komedię romantyczną z Agnieszką Więdłochą w roli głównej. Film trafi na ekrany kin 8 marca.

Praca przy filmie to zawsze ciekawe przedsięwzięcie. Na szczęście mamy z Afro w tej materii już całkiem spore doświadczenie, więc wszystko poszło sprawnie. Najmocniej jednak cieszy nas to, że rock’n roll wraca do kin. W teorii komedia romantyczna i R’N’R to niezły mezalians, w praktyce zaś wychodzi odwrotnie i cieszymy się, że mogliśmy dorzucić naszą czarną Afro-cegiełkę do filmu jednocześnie wypuszczając w Świat nowy numer – mówią członkowie zespołu Afromental. Na planie teledysku muzykom towarzyszyły aktorki, które zagrały główne role w filmie – Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Paulina Gałązka.

W filmie „Kobieta sukcesu” na ekranie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

Polecane