Aktor „Historii Roja” i „Pileckiego” w klipie Spring Rolls (wideo)


2016.09.17

opublikował:

Aktor „Historii Roja” i „Pileckiego” w klipie Spring Rolls (wideo)

– Singiel RGB jest piosenką, która zapowiada naszą debiutancką płytę – mówi wokalista, Artur Łukasik. – Na razie nie zdradzamy zbyt wielu szczegółów. Możemy jedynie powiedzieć, że piosenki są już na ukończeniu, a premierę przewidujemy na przełom roku 2016 i 2017. Zarówno singiel jak i teledysk zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw. Pokazuje jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią, tego się nie da już zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą XXI wiek – dodaje.

W teledysku gościnny udział wziął 37-letni aktur Marcin Kwaśny, który ma w dorobku role m.in. w filmach „Historia Roja” (zagrał brata tytułowego „Roja”), „Pilecki” (dokument o rotmistrzu Witoldzie Pileckim), czy serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” i „Dwie strony medalu”.

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja ma na swoim koncie singel „Desinger” z 2013 roku oraz trzyutworowe demo „New born” (2014). Oba wydawnictwa spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Zespół intensywnie koncertuje. – W miniony weekend zakończyliśmy serię tegorocznych koncertów plenerowych. Jednym z milszych występów, który wspominamy był ten, podczas którego mieliśmy przyjemność supportować Kasię Kowalską na rynku starego miasta w Sandomierzu. Obecnie przygotowujemy się do jesiennych występów klubowych. W najbliższym czasie będzie można nas zobaczyć i posłuchać w Krakowie, a następnie Lublinie. Po wszystkie szczegóły, jaki i dalsze daty koncertów serdecznie zapraszamy na naszego facebooka, czy też stronę internetową – zachęcają muzycy.

 

Polecane

Share This