Album Jessie Reyez w wersji deluxe już dostępny

"Before Love Came to Kill Us” w rozszerzonej wersji trafiło do serwisów streamingowych


2020.04.06

opublikował:

Album Jessie Reyez w wersji deluxe już dostępny

Wszystko, co najlepsze w R&B, folku, hip-hopie i popie, znajdziecie na debiutanckim albumie Jessie Reyez „Before Love Came to Kill Us”. Znalazło się na nim 14 utworów, w tym tylko dwa duety: „Coffin” z Eminemem i „Imported” z 6lack. Miłość, strata, tożsamość, religia, polityka ubrane w szczere słowa, poruszające szeroki wachlarz emocji – tak najlepiej można scharakteryzować „Before Love Came to Kill Us”. W dniu premiery albumu do sieci trafi klip do „I Do” w reżyserii Rossa Lai. Teledysk został zainspirowany osobistą historią z życia Reyez. Debiut artystki promowały single „Imported”, „Ankles” oraz „Love in the Dark”.

SPRAWDŹ TAKŻE: #CGMpoleca: Jessie Reyez – szczera aż do bólu

Dodatkowo serwisach cyfrowych pojawiło się rozszerzone wydanie debiutanckiego albumu Jessie Reyez „Before Love Came to Kill Us”. Wersja deluxe ma nową okładkę oraz trzy nowe utwory: „FAR AWAY II” ft. A Boogie Wit da Hoodie & JID, „ANKLES” ft. Rico Nasty & Melii oraz „WORTH SAVING”.

Jessie Reyez

Pochodząca z Toronto kolumbijsko-kanadyjska piosenkarka i wokalistka od czasu wydania w 2016 debiutanckiego singla „Figures” pokazuje, że jest artystką oryginalną i pełną pasji. Pierwsza EP-ka „Kiddo” zapewniła Reyez uznanie krytyków, a kolejna – „Being Human in Public” – zakończyła się nominacją do Grammy. Jessie pojawiła się na okładkach takich magazynów jak „Rolling Stone”, „Billboard”, „Vogue”, „Elle”, „LADYGUNN”, „CLASH”, „Galore”, „ILY MAGAZINE”, wystąpiła w programach „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, „The Late Show With Stephen Colbert”, „Jimmy Kimmel Live!”, „Late Night with Seth Meyers”, BET Awards, MTV VMA, „The Daily Show”, zgromadziła miliard streamów, koncertowała na całym świecie, w tym na słynnych festiwalach Lollapaloooza, AFROPUNK, Governors Ball i wielu innych. Jessie Reyez supportowała Billie Eilish na wiosennej trasie.

SPRAWDŹ TAKŻE: 10 teledysków Jessie Reyez, które musisz zobaczyć

Artystka w rozmowie z „The New York Times” tak wypowiedziała się o wydawaniu albumu w bardzo trudnym czasie: – Bardzo mną to wstrząsnęło, nie chciałam wyjść na mało wrażliwą osobę, wydając płytę w takim okresie. Od najmłodszych lat traktowałam śmierć jako coś, co może nastąpić następnego dnia. Wiem, że wiele osób odczuwa realny lęk. Mam skonfliktowane uczucia. Ale postanowiłam, że jednak wydam płytę, bo brak decyzyjności nie przysporzył się jeszcze do niczego dobrego.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dilerka emocji, złodziejka serc – Artur Szklarczyk recenzuje album Jessie Reyez

Tracklista „Before Love Came to Kill Us” deluxe (posłuchaj albumu klikając na okładkę)

1. DO YOU LOVE HER
2. DEAF (who are you)
3. INTRUDERS
4. COFFIN feat. EMINEM
5. ANKLES
6. IMPORTED with 6LACK
7. LA MEMORIA
8. SAME SIDE
9. ROOF
10. DOPE
11. KILL US
12. LOVE IN THE DARK
13. I DO
14. FIGURES
15. FAR AWAY II with A-BOOGIE WIT DA HOODIE & JID
16. ANKLES with RICO NASTY & MELII
17. WORTH SAVING

Polecane

Share This