Alesso i Charlotte Lawrence o toksycznym romansie


2020.11.05

opublikował:

Alesso i Charlotte Lawrence o toksycznym romansie

Nominowany do Grammy Alesso oraz dark-popowa wokalistka i kompozytorka Charlotte Lawrence prezentują wspólny singiel „The End”. Euforyczny i emocjonalny zarazem kawałek został napisany przez Alesso, Lawrence, Ali Tamposi oraz Andrew Watta.

„The End” zbudowane jest na niesamowitym brzmieniu, które ujawnia kunszt Alesso do tworzenia popowych przebojów oraz uzależniających bitów. Kolejne warstwy piosenki budują niesamowite napięcie powiązane z narracją – historii toksycznego romansu, świetnie uchwyconej za sprawą marzycielskiego wokalu Charlotte Lawrence oraz tekstu, który ściska w gardle: „Nigdy nie trzymałeś mojej ręki, więc nie musisz jej teraz puszczać”.

„The End” to następca „Midnight” w duecie z Liamem Payne’em. Alesso ma na koncie niemal 2 miliardy streamów dotychczasowego katalogu. Pochodzący ze Szwecji muzyk ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Ryan Tedder z OneRepublic, Calvin Harris, Tove Lo, Liam Payne, Sebastian Ingrosso ze Swedish House Mafia, Hailee Steinfeld, Florida Georgia Line, Anitta i wielu innych. Do jego największych hitów należą „If I Lose Myself”, „Under Control”, „Calling (Lose My Mind)”, „Let Me Go” oraz „Is That Me”.

Charlotte Lawrence zdobyła rozgłos za sprawą utworów „Just The Same” i „Sleep Talking”. W 2018 ukazała się EP-ka „YOUNG”, na którą trafiły m.in. „Why Do You Love Me”, „Navy Blue”, „God Must Be Doing Cocaine” i „Joke’s On You”. Ten ostatni kawałek znalazł się na „BIRDS OF PREY: THE ALBUM”, soundtracku do kinowego hitu o Harley Quinn. Na 2021 planowana jest premiera kolejnej EP-ki artystki.

Źródło: Universal Music Poland

Polecane


Share This