Alicja Szemplińska o decyzji TVP w sprawie Eurowizji: „Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…”


2021.03.13

opublikował:

Alicja Szemplińska o decyzji TVP w sprawie Eurowizji: „Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypomnijmy, że Alicja miała nas reprezentować na zeszłorocznym konkursie Eurowizji. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa impreza się nie odbyła, a w tym roku władze TVP zdecydowały, że na Eurowizję pojedzie Rafała Brzozowski…

Młoda wokalistka skomentowała ten fakt na swoim Instagramie:

 – Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca. Przeżywałam to już, ale ostatnim razem była jeszcze nadzieja, którą żyłam kolejny rok. Do dziś. Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…

Mam 18 lat i chcę śpiewać, tworzyć, pisać i spotykać się z Wami na koncertach. Nie wyobrażam sobie innego życia. Stres, zaszczyt i duma wynikająca z reprezentowania kraju, który kocham, mieszały się przez ostatnie 12 miesięcy z poczuciem niepewności i nadziei na „powołanie” w tegorocznym konkursie.

Nie udało się… najwidoczniej moja nowa, eurowizyjna piosenka nie spodobała się na tyle, aby dać nam szansę.

Dziękuję za Wasze wsparcie przez cały rok, za hashtag #alicjanaESC2021, za niesamowitą energię i wiarę we mnie!!! Obiecuję, że nie odpuszczam w tworzeniu, szykuję dla Was kolejne niespodzianki i niebawem pokażę nowości od Alicji!

Moje marzenie o Eurowizji wciąż jest aktualne i mocno wierzę, że pewnego dnia uda mi się je spełnić. Dziś pozostaje nadzieja w postaci wspaniałego reprezentanta – Rafała Brzozowskiego. Rafał, ja i moi fani zawsze będziemy Cię wspierać!! Gratuluję!!! – napisała Alicja.

Polecane

Share This