Alter Art odwołuje kolejny festiwal


2021.06.02

opublikował:

Alter Art odwołuje kolejny festiwal

fot. P. Tarasewicz

Organizatorzy festiwali mają kolejny czarny rok. Po tym jak w ubiegłym roku Alter Art musiał odwołać każdą ze swoich imprez, agencja liczyła na to, że ten rok pozwoli przeprowadzić choć jeden lub dwa festiwale. Niestety, najpierw odwołano Orange Warsaw Festival, potem jego los podzielił Open’er. Zamiast flagowej czterodniowej imprezy Alter Art szykuje za to cykl koncertów Open’er Park w gdyńskim Parku Kolibki. Po Warszawie i Gdańsku przyszła pora na Kraków, tamtejszy Live Music Festival także nie dojdzie w tym roku do skutku.

– Wiecie, że przygotowanie wydarzenia o skali Kraków Live Festival to wiele miesięcy ciężkiej pracy – zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Pomimo naszych starań, istniejące dziś w Polsce obostrzenia, a także brak planu na lato uniemożliwiają realizację KLF w tym roku w skali i na poziomie, który wspólnie zbudowaliśmy przez kilkanaście lat funkcjonowania. Robimy to z ogromnym smutkiem i wielkim żalem, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję na rok przyszły. Nowe daty KLF to 19-20 sierpnia 2022. O szczegółach będziemy Was informować w nadchodzących miesiącach.

Do zobaczenia w 2022! – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Życzymy Alter Artowi oraz wszystkim organizatorom koncertów i festiwali, by odwoływanie i przekładanie koncertów skończyło się naj najszybciej.

 

Polecane

Share This