alyona alyona i Olexesh podbijają międzynarodowe playlisty


2021.02.27

opublikował:

alyona alyona i Olexesh podbijają międzynarodowe playlisty

Swoją premierę ma kolejny singiel promujący nowe wydawnictwo ukraińskiej raperki alyona alyona wydawanej przez polski oddział Def Jam Recordings. Gościnnie w kawałku pojawił się Olexesh – niemiecki raper, który na swoim Spotify ma ponad milion słuchaczy miesięcznie.

Singiel, zatytułowany  „Shalom” znalazł się na playliście New Music Friday na Ukrainie, w Polsce, Niemczech i Szwajcarii. Utwór znalazł się również na playliście Deutchrap Brandneu, która ma ponad milion obserwujących.

alyona alyona i Vladimir Couchemar zabierają nas do świata rodem z filmów Wesa Andersona

Ukraińska raperka połączyła siły z raperem z Francji

alyona alyona to niewątpliwie jedna z ciekawszych, debiutujących artystów na arenie światowej, co udowadnia po raz kolejny u boku francuskiego producenta Vladimira Couchemara. Singiel „Dancer” to zaproszenie do tańca tych, których ciała zmęczone są już ciągłą pracą i gonitwą.

Vladimir Cauchemar to francuski producent reprezentujący barwy francuskiej wytwórni Island Def Jam Music Group. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z raperem 6IX9INE, osiągając prawie 50 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Vladimir Cauchemar przyznaje: – Choć nie rozumiem ani słowa z jej piosenek, flow alyony jest ostre jak brzytwa i dlatego od razu mi się spodobało. Bardzo ciężko pracowałem nad bitem i w ostatniej chwili zdecydowałem się na zmianę kierunku produkcyjnego, tak by wytworzyć klimat muzyki klasycznej i club house’u. Cieszę się, że odkopałem mój stary flet. alyona, jesteś naprawdę świetną tancerką.

alyona alyona dodaje: – Vladimir zaproponował nam współpracę dawno temu. Dostaliśmy od niego wiele bitów, ale jeden spodobał się nam szczególnie. Byłam wtedy z moją ekipą na Bali, pisałam album. Odczuwałam wielkie zmęczenie i chciałam gdzieś wyjść, ale nie było gdzie. Adekwatnie do mojego stanu, postanowiłam napisać kawałek o zmęczonym ciele, które chce uciec od ludzi. Postanowiliśmy, że refren zrobimy po angielsku, żeby Cauchemar mógł cokolwiek zrozumieć [śmiech].

Polecane


Share This