Arab o ataku na swoją rodzinę: „Było to tragiczne i debilne”


2019.05.31

opublikował:

Arab o ataku na swoją rodzinę: „Było to tragiczne i debilne”

foto: kadr z wideo

Pod koniec stycznia Arab podzielił się z fanami wstrząsającą historią rodzinną. Raper twierdził, że był katowany przez własną matkę i że jego bracia próbowali odebrać sobie życie. Artysta deklarował, że jeżeli znajdzie się redakcja lub wydawnictwo, które zechcą mu zapłacić milion złotych, opowie o losach swojej rodziny ze szczegółami.

Niedługo później raper ograniczył swoją obecność w mediach społecznościowych, robiąc wyjątki jedynie na potrzeby materiałów promujących jego walkę z Wujkiem Samo Zło na marcowej gali FEN. Teraz raper wraca i… przeprasza za wszystko, co pisał zimą.

Długo mnie tu nie było, bo długo dochodziło do mnie to, jakich incydentów dopuściłem się w ostatnim czasie. Pragnę przeprosić najbliższą rodzinę za to, że dopuściłem się takich głupot w nerwach i nietrzeźwości umysłu na forum publicznym. Dopuściłem do upadku samego siebie, który wszyscy zapewne zauważyli. Tragedia. Było to tragiczne i debilne. Przepraszam. Bardzo mi głupio.

Wytrzeźwiałem, zszedłem na ziemię i wiem, że nic nie wróci tego, ale chcę się teraz po prostu przyznać, bo jestem w szoku jak bardzo się odkleiłem w swoich poczynaniach. Po prostu przepraszam – napisał na fanpage’u artysta.

Kilka dni temu na kanale Fit Weed, labelu prowadzonego przez Araba, pojawił się jego nowy kawałek zatytułowany „Nastroje”.

Tagi


Polecane