Ariana Grande ma tatuaż z… komiczną literówką

Wokalistka wytłumaczyła, skąd wziął się błąd.


2019.01.31

opublikował:

Ariana Grande ma tatuaż z… komiczną literówką

foto: mat. pras.

Ariana Grande pochwaliła się fanom nowym tatuażem wykonanym w nietypowym miejscu – na wewnętrznej stronie dłoni. Problem w tym, że napis, który miał być japońskim tłumaczeniem tytułu jej ostatniego singla “7 rings” oznacza coś zupełnie innego.

Fani Ariany znający język japoński zwrócili jej uwagę, że symbole wytatuowane na dłonie artystki układają się w napis “shichirin”, co oznacza małe urządzenie do grillowania. Warto przy tym zaznaczyć, że Ariana jest weganką, więc raczej nie kręci ją tradycyjne amerykańskie barbecue. Skąd błąd? Artystka wyjaśniła to jednemu z fanów.

Dokładnie, ominęłam “つの指”, co powinno się znajdować w środku, ponieważ bolało jak diabli. Nie wytrzymałabym jeszcze jednego symbolu. Ale to miejsce też szybko się łuszczy, więc jeśli zatęsknię za tym tatuażem, to następnym razem wycierpię wykonywanie całego napisu – napisała Ariana.

Czas na “thank you, next”

Choć ostatni album Ariany “Sweetener” ukazał się w sierpniu, artystka ma już gotową nową płytę. Za tydzień do sklepów trafi “thank you, next” promowane dotychczas piosenką tytułową, “imagine” oraz wspomnianym “7 rings”. Na płycie znajdzie się łącznie 12 utworów. Zerknijcie na okładkę i tracklistę.

Przypominamy, że 9 września wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

Polecane