Ariana Grande się rozwodzi. Małżeństwo w Daltonem Gomezem trwało dwa lata

Smutne wieści z obozu gwiazdy


2023.07.18

opublikował:

Ariana Grande się rozwodzi. Małżeństwo w Daltonem Gomezem trwało dwa lata

Będąc gwiazdą pokroju Ariany Grande nie łatwo ukryć fakt planowania ceremonii ślubnej. Jak się okazuje kluczem do utrzymania tajemnicy tego typu sytuacji jest prawdopodobnie mała liczba zaproszonych gości. Jak poinformowały amerykańskie media, na ślubie 28-latki było mniej niż 20 osób. Ariana i jej wybranek Dalton Gomez pobrali się w rezydencji wokalistki Montecito. Para postanowiła, że nie potrzebuje rozdmuchanej ceremonii i w pełni zadowoli się skromnym, nieformalnym ślubem w gronie najbliższych im osób – pisaliśmy 18 maja 2021 roku.

Niestety związek Ariany i Daltona to już prawdopodobnie przeszłość. Amerykańska prasa informuje, że gwiazda i jej wybranek od stycznia są w separacji. Z informacji do których dotarli dziennikarze wynika jednak, że zarówno Arianie jak i Daltonowi zależy na dobrych stosunkach między nimi i obydwoje chcą zostać w przyjacielskich stosunkach.

Przypomnijmy, że Ariana zanim powiedziała Daltonowi TAK, była w dwóch głośnych związkach – od 2016 roku z Mackiem Millerem, który krótko po tym jak para się rozstała przedawkował narkotyki, później spotykała się z komikiem i aktorem Pete’a Davidsonem, z którym była nawet zaręczona.

Z Daltonem Gomezem gwiazda spotyka się przez pół roku zanim w grudniu 2020 roku ogłosiła, że są zaręczeni.

Polecane

Share This