Ariana Grande zaręczyła się. Jej wybrankiem jest znany aktor


2018.06.12

opublikował:

Ariana Grande zaręczyła się. Jej wybrankiem jest znany aktor

Ariana Grande i Mac Miller byli jedną z najgorętszych par show businessu, jednak kilka tygodni temu rozstali się. Artystka nie musiała długo czekać na nową miłość. Nowym wybrankiem wokalistki jest Pete Davidson, aktor znany m.in. z „SNL”. Najbliżsi znajomi pary powiedzieli redaktorom magazynu „People”, że para już się nawet zaręczyła. – To dwoje ludzi, którzy szybko znaleźli miłość i sprawiają, że wszyscy są szczęśliwi. Ariana i Pete zaczęli o tym mówić w ostatni weekend.

Ariana Grande i Mac Miller kilka tygodni temu zakończyli swój blisko dwuletni związek. Artystka powiedziała, że powodem rozpadu związku był napięty grafik i brak możliwość pogodzenia obowiązków zawodowych. Para spotykała się ze sobą od września 2016 roku.

Opiekowałam się nim i starałam wspierać w byciu trzeźwym przez lata (i zawsze będę), ale zawstydzanie/obwinianie kobiety za niezdolność mężczyzny do utrzymywania się w ryzach jest bardzo poważnym problemem. Proszę, przestań to robić – napisała kilka tygodni temu Ariana Grande o swoim już byłym związku.

i thought u into my life 💭 woah ! look at my mind 💡⚡🙈

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Polecane

Share This