Audiofeels odbiorą Złoto w Poznaniu


2009.12.18

opublikował:

Audiofeels odbiorą Złoto w Poznaniu

W ramach Gali Charytatywnej „Mam marzenie” 19.12. (sobota) o o godzinie 18.00 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu (ul. Wieniawskiego 1) zostanie wręczona Złota Płyta zespołowi Audiofeels za debiutancki album „Uncovered”.

Wydawca i zespół zapowiedzieli natychmiastowe przekazanie jednego z egzemplarzy Złotej Płyty na prowadzoną tego dnia aukcję charytatywną.

Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy ośmiu młodych wokalistów. Jego idea narodziła się pod wpływem wieloletniego  doświadczenia muzyków w poznańskim Chórze Akademickim UAM.

Rosnące aspiracje muzyczne oraz zamiłowanie do eksperymentów wokalnych postanowili realizować we własnym projekcie muzycznym Audiofeels. Podstawą image’u zespołu jest pionierskie na polskim rynku wykorzystanie gatunku muzycznego Vocal Play. Polega on na wzbogaceniu wokalnej muzyki a capella imitacją brzmienia instrumentów muzycznych za pomocą głosu oraz dodaniu elementów improwizacji. Wykorzystując różnorodny potencjał własnych głosów, Audiofeels wykonują przeboje światowej muzyki rozrywkowej we własnych, odkrywczych aranżacjach. W ich repertuarze znajdują się hity takich gwiazd jak Michael Jackson, Bee Gees, Quincy Jones czy Red Hot Chili Peppers.

Polecane

Share This