AudioFeels w Mystic Productions


2011.09.14

opublikował:

AudioFeels w Mystic Productions

Dwupłytowe wydanie będzie  zawierało covery oraz autorskie utwory zespołu. Zaklasyfikowanie albumu do jakiejkolwiek kategorii nie będzie jednak łatwe, ponieważ nagrany materiał jest bardzo różnorodny, stworzony przez ośmiu indywidualnych muzyków.

Płyta w całości nagrana tylko za pomocą głosów, została wyprodukowana przez członków zespołu Audiofeels. Teksty do utworów autorskich, częściowo napisane przez muzyków, częściowo przez ich przyjaciół, poruszają ważne, życiowe kwestie. Album ze strony aranżacji jak i realizacji został potraktowany bardzo dojrzale, czego dowodem są słyszalne inspiracje najlepszymi przedstawicielami gatunku a capella. Nowatorskie podejście do tego rodzaju muzyki oraz nowoczesne rozwiązania stawiają Audiofeels w czołówce młodych zespołów a cappella na świecie. Dowodem na to stwierdzenie jest zdobycie przez grupę najwyższego wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Wokalnych w Lipsku br.

Audiofeels nie gra komercyjnej papki, w ich tekstach na próżno szukać „och”, „ach” czy „yeah baby”. Zespół ma ambitne podejście do muzyki, którą kierują do wymagającego odbiorcy. Bogata harmonia i wysoki poziom aranżacji, przeplatane wokalnymi popisami muzyków czynią z tej płyty wyjątkowy materiał, stanowiący dla wytwórni Mystic Production najwyższą wartość.

Polecane

Share This