Avenged Sevenfold odwołują trasę


2018.07.22

opublikował:

Avenged Sevenfold odwołują trasę

foto: mat. pras.

Amerykańska grupa Avenged Sevenfold odwołała wszystkie zaplanowane na najbliższe miesiące koncerty. Po powrocie z Europy zespół szykował się do amerykańskiej części tournee promującego album „The Stage”. Niestety, na drodze stanęły problemy zdrowotne M. Shadowsa, który nabawił się poważnej infekcji i przez trzy miesiące nie będzie mógł śpiewać.

Shadows przeprosił fanów w oświadczeniu, którego treść przytaczamy poniżej. Odwołanie występów to zła wiadomość nie tylko dla słuchaczy, ale również dla zespołu Prophets Of Rage, który miał miał towarzyć A7X podczas „End of the World Tour”. W części miast na scenie miały pojawiać się również Three Days Grace i Ho99o9.

Nie ma dobrego sposobu na rozpoczęcie oświadczenia, w którym są złe wieści, ale oto one. Po Europie nabawiłem się okropnej infekcji wirusowej, która pozbawiła mnie głosu. Starałem się opiekować głosem, dać mu odpocząć, zażywałem leki i odwiedzałem lekarzy, ale mój głos tylko się pogarszał. Po tygodniach przyjmowania sterydów poznaliśmy przyczynę problemów. Na moich strunach głosowych utworzył się wypełniony krwią pęcherzyk, który utrudnia wibrowanie. W skrócie: nic nie mogę śpiewać, a każda próba tylko pogarsza sprawę. Na szczęście lekarze twierdzą, że po trzech miesiącach odpoczynku, wszystko powinno wrócić do normy. Niestety, oznacza to, że musimy odwołać wszystkie zaplanowane koncerty – napisał lider Avended Sevenfold, zapewniając, że zrobił wszystko, by móc śpiewać. – Przepraszam fanów, którzy ponieśli koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem. Przepraszam również naszą ekipę i zespoły, które miały uczestniczyć w trasie – dodał wokalista.

Polecane

Share This