Azealia Banks chwali się pierścionkiem zaręczynowym i zmianą wiary

Raperka przyjęła oświadczyny


2021.02.23

opublikował:

Azealia Banks chwali się pierścionkiem zaręczynowym i zmianą wiary

Azealia Banks podzieliła się z fanami rewelacyjną informacją. Amerykańska raperka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie dłoni ze złotym pierścionkiem i ujawniła, że przyjęła oświadczyny Rydera Rippsa. To jeszcze nie wszystko. Jak się okazało, przyjęła jednocześnie religię swojego ukochanego i od teraz jest dumną wyznawczynią judaizmu. Co ciekawe, pierścionek zaręczynowy Banks ma na sobie symbol menory, czyli charakterystycznego siedmioramiennego świecznika.

Właśnie się zaręczyłam – napisała pod postem dumna Azealia Banks – Jestem teraz żydówką. Mazzal tow – dodała szczęśliwa raperka.

SPRAWDŹ TAKŻE: Azealia Banks zaatakowała Lanę Del Rey

Kim jest wybranek Azeali Banks? Ryder Ripps to 34-letni artysta konceptualny, producent oraz dyrektor kreatywny. Pracował z takimi gwiazdami jak Miley Cyrus, James Blake, Pop Smoke oraz Kanye West. Ripps wyreżyserował również ostatni teledysk swojej ukochanej. Obrazek powstał do utworu „Miss Camaraderie” (Bon Vivant Remix).

Azealia Banks zszokowała ostatnio wszystkich swoich fanów. Raperka, która swego czasu zaliczała się do czołówki najlepszych raperek na świecie, boryka się z poważnymi problemami psychicznymi. Banks od dawna interesuje się różnymi praktykami czarnej magii i okultyzmu. Teraz postanowił wskrzesić do życia swojego zmarłego kota o imieniu Lucyfera. 29-latka najpierw wykopała szczątki zwierzęcia, potem włożyła je do garnka i ugotowała. Wszystko oczywiście rejestrowała za pomocą telefonu. Po wszystkim czaszka pupila posłużyła jej potem za element dekoracji, czym postanowiła pochwalić się w sieci. Na raperkę od razu spadła fala krytyki ze strony Internautów. Nazywali takie praktyki bestialstwem i radzili jej szybko zgłosić się do szpitala psychiatrycznego. Sama Banks nie widziała w tym nic złego, a nawet ma zamiar zabrać czaszkę do jubilera, który będzie mógł ją dla niej ozdobić. Teraz raperka postanowiła przejść na judaizm.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane