B.R.O publikuje nowy klip i odpala preorder dwóch nowych płyt

Artysta nie próżnował w ostatnich miesiącach.


2020.09.24

opublikował:

B.R.O publikuje nowy klip i odpala preorder dwóch nowych płyt

fot. mat. pras.

Właśnie ukazał się nowy klip B.R.O pt. „Zapamiętaj mnie”, a razem z nim wystartował preorder aż dwóch nowych albumów.

Utwór „Zapamiętaj mnie” to kawałek, w którym raper po raz pierwszy w tak dosłowny i bezpośredni sposób rozlicza się ze swoją przeszłością. Jak sam mówi to jeden z najbardziej osobistych utworów jakie napisał w swojej dotychczasowej karierze gdyż porusza w nim sprawy, o których do niedawna mówił niewiele.

B.R.O nie próżnował w okresie pandemii. Odwołana trasa spowodowała, że jesienią bieżącego roku otrzymamy od niego nie jeden, a dwa albumy i to wydane wspólnie. Pierwszy z nich to „Next Level 3”, czyli kontynuacja uwielbianej przez fanów serii, która rozpoczęła się prawie dekadę temu. Drugim albumem jest „DeLorean” i co ciekawe jest to pierwsza popowa płyta w dyskografii B.R.O. Legendarne auto z serii filmów „Powrót do przyszłości” kojarzy się z latami 80′ oraz podróżami w czasie i właśnie taką muzyczną podróż zafundował nam B.R.O. Synthwave, funk, blues – zdecydowanie takich muzycznych brzmień oraz klimatów możecie spodziewać się po tym materiale.

Sprawdź też: B.R.O w nowym singlu Cleo

Oba krążki są ze sobą bezpośrednio powiązane dlatego w preorderze zostały połączone specjalną, limitowaną obwolutą scalającą te dwa projekty. Zarówno muzyka jak i wydania fizyczne mają swój wspólny mianownik i są szczegółowo przemyślane. „NL3” i „DeLorean” uzupełniają się nawzajem, dlatego też rozdzielenie tych płyt byłoby robieniem krzywdy każdej z nich. Dzięki temu połączeniu otrzymacie łącznie 24 nowe utwory B.R.O.

Tagi


Polecane