B.R.O – „Ściany mają uszy” (wideo)


2013.11.15

opublikował:

B.R.O – „Ściany mają uszy” (wideo)

Prezentujemy teledysk B.R.O do utworu „Ściany mają uszy”, który pochodzi z jego nowego projektu zatytułowanego „MemoryLine”. Muzykę do tego singla wyprodukował Puls, a klip jest dziełem ekipy Evil Eye Studio.

Klip do kawałka „Ściany mają uszy” to bez wątpienia najlepsze wideo jakie do tej pory powstało do mojej muzyki. Sam kawałek natomiast opowiada o „rentgenie” społeczeństwa, jaki w dzisiejszych czasach odbywa się poprzez social media oraz wiele innych środków dotarcia. Utwór jest bardzo klimatyczny, a trapowe brzmienie wprowadza odpowiednią atmosferę podczas jego słuchania – mówi B.R.O o swoim najnowszym klipie.

{reklama-hh}

Po niespełna roku od premiery debiutanckiej legalnej płyty „High School”, B.R.O wypuszcza nowy materiał, o którym sam mówi, że jest to zdecydowanie najbardziej dopracowany i przełomowy projekt w jego karierze. Ten warszawski raper przez ostatnie kilka miesięcy okrzepł, nabrał świeżości i dojrzał zarówno muzycznie jak i tekstowo. Jeszcze w listopadzie usłyszeć będzie można „MemoryLine” w całości, a już dzisiaj część utworów można zamówić w iTunes lub odsłuchać w Deezerze..

Tagi


Polecane

Share This