Baasch – „Corridors” – płyta już w sprzedaży


2015.03.07

opublikował:

Baasch – „Corridors” – płyta już w sprzedaży

Debiutancki długogrający album Baascha pt. „Corridors” jest już w sprzedaży. Artysta dołączył również do line-upu Orange Warsaw Festival.

Na płycie znalazło się 10 utworów, w tym single „Several Gods”, „Siamese Sister” oraz najnowszy „Crowded Love” ze specjalnym, gościnnym udziałem wokalistki zespołu Bokka. Do utworu powstał teledysk, który będziemy mogli zobaczyć jeszcze w marcu. Baasch z najnowszym materiałem wystąpi na Służewcu 13 czerwca.

Baasch to ceniony młody producent, wokalista i kompozytor. Jego debiutancka EP-ka „Simple Dark & Romantic Songs” wywołała spore zamieszanie na scenie elektronicznej. Znany z charyzmatycznych występów Baasch otwierał koncerty Tricky’ego i Bloodgroup, wystąpił na wielu festiwalach, m. in. Tauron Nowa Muzyka i Free Form Festival, dołączając do czołówki polskich artystów.

Komponując ścieżkę dźwiękową do głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu Tomasza Wasilewskiego „Płynące Wieżowce” Baasch zyskał międzynarodowe uznanie jako oryginalny twórca muzyki filmowej. Zremiksował również utwory takich artystów jak Rubber Dots, czy Avtomat.

Tagi


Polecane

Share This