Barber Shop Killer Mike’a zdewastowany. Raper musi przesunąć otarcie swojego biznesu


2021.02.24

opublikował:

Barber Shop Killer Mike’a zdewastowany. Raper musi przesunąć otarcie swojego biznesu

Killer Mike miał spore plany na ten roku. Jednym z nich było otwarcie własnego barbera SWAG Shop w South Fulton w Georgii, ale jego plany pokrzyżował przykry incydent. Kilka dni temu pod budynkiem gdzie raper ma otworzyć swój biznes wybuchła ostra strzelanina. Na szczęście obyło się bez ofiar, ale ucierpiał sklep rapera z Atlanty. Członek Run The Jawels wrzucił na swój Instagram serię fotek, na których możemy zobaczyć rozwalone szyby oraz dziury po kulach w ścianach. Na kilku zdjęciach widzimy jak pracownicy rapera zakrywają wybite szyby płytami pilśniowymi Pod postem raper napisał, że uszkodzenia zostaną naprawione i przeprosił klientów o obsuwę w otwarciu biznesu. Zwrócił się przy okazji do sprawców całego zdarzenia.

Pomyślcie, co by się stało gdybyście trafili w siebie. Więzienie, rachunki za prawników, pogrzeb oraz dwie cierpiące czarnoskóre rodziny. Cieszę się, że nawet w stodołę byście z tej broni nie trafili, ponieważ dzięki temu wciąż żyjecie – napisał Killer Mike.

SPRAWDŹ TAKŻE: Run The Jewels w osobliwej przeróbce Toy Story

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Killer Mike (@killermike)

Pochodzący z Atlanty raper podziękował także swoim kolegom za pomoc przy naprawie zdewastowanego sklepu. Killer Mike napisał także kilka słów podziękowań dla policji, która po strzelaninie pilnowała jego barbera. Co ciekawe, to nie jedyny barber członka Run the Jawels. Raper posiada jeszcze dwa sklepy: w Edgewood w Atlancie oraz w rejonie State Farm Arena.

Zdarzenie potwierdziła policja. Jak przekazał rzecznik amerykańskich służb, kiedy mundurowi przybyli na miejsce kilka biznesów oraz samochodów było podziurawionych kulami.

Żadna z osób biorących udział w tym incydencie nie odniosła obrażeń – przekazała policja i dodano, zę jak na razie nikt nie został zatrzymany w związku ze strzelaniną.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This