Bayer Full wystąpi na pikniku patriotycznym z czołowymi politykami PiS


2019.05.04

opublikował:

Bayer Full wystąpi na pikniku patriotycznym z czołowymi politykami PiS

fot. mat. pras.

Już dziś w Pułtusku odbędzie się piknik patriotyczny z udziałem czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Na imprezie pojawią się m.in. Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki. Piknik rozpocznie się o 14:00, dwie godziny później na scenie pojawi się grupa Bayer Full, na czele której stoi Sławomir Świerzyński, były działacz PSL, który rozstał się z ugrupowaniem po tym, jak jego władze zdecydowały się dołączyć do Koalicji Europejskiej.

Jestem ortodoksyjnym Polakiem

Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok – pisał na Facebooku kilka dni przed podjęciem decyzji o opuszczeniu PSL Świerzyński.

W wywiadzie dla Telewizji Republika wokalista nazwał siebie „ortodoksyjnym Polakiem”.

Jak Pan Bóg jest na pierwszym miejscu, to pozostałe jest na właściwym miejscu. Nie wstydzimy się naszej religijności, polskości. Jestem patriotą. Jestem ortodoksyjnym Polakiem – komentował.

Dla Bayer Full nie będzie to pierwszy występ na imprezie organizowanej przez PiS. W październiku 2018 grupa pojawiła się na lokalnej konwencji ugrupowania w Lidzbarku Warmińskim.

Nie mam klauzuli, że impreza nie może być polityczna, religijna czy jakaś inna. Byle nie była gejowska – deklaruje lider grupy.

Polecane

Share This