Bedoes wyrzucony z mieszkania po nagraniu zwrotki dla Multiego


2018.11.26

opublikował:

Bedoes wyrzucony z mieszkania po nagraniu zwrotki dla Multiego

foto: Magdalena Wdziękowska

W piątek do sklepów trafi nowy album Bedoesa i Kubiego Producenta „Kwiat polskiej młodzieży”. Jednym z zaproszonych na płytę gości jest Young Multi. Tymczasem kilka dni temu do sklepów trafił krążek Multiego, na którym znajdziemy utwór „Kiedy odejdę” z udziałem Bedoesa. Raper zdradził na Instastory, że praca nad zwrotką miała dla niego nieprzyjemne konsekwencje.

Tam jest moja zwrotka, którą nagraliśmy na szybko – mówi o albumie Multiego „Trapstar” Borys. – Przyjechał do mnie Multi z mikrofonem, zwrotka została nagrana w maksymalnie amatorskich warunkach. Przez to, że darłem p***ę, wy**** nas z mieszkania i właśnie się wyprowadzamy – dodaje.

Kilka godzin później raper opublikował kolejne nagranie, w którym zaprezentował swoje rzeczy gotowe do przeprowadzki. – Właśnie się przeprowadzamy. Wy**** mnie z domu po tym, jak nagrałem zwrotkę dla Multiego – mówi reprezentant SB Maffiji. Wideo jeszcze przez kilka godzin jest dostępne na profilu Borka.

Raper pochwalił się przy okazji na Instastory trzema płytami, które kupił ostatnio, zaznaczając, że są to wydawnictwa jego ulubionych artystów. Kolekcja Borysa wzbogaciła się o „Ortalion” Kizo, „22” Malika Montany oraz „Małomiasteczkowego” Dawida Podsiadło. W nadchodzący piątek raper chce kupić również własny album „Kwiat polskiej młodzieży”.

Polecane

Share This