Beodes: „Każdy zj*b, który pruł się do Szczęsnego, niech teraz zapierd**a go przeprosić”


2021.06.20

opublikował:

Beodes: „Każdy zj*b, który pruł się do Szczęsnego, niech teraz zapierd**a go przeprosić”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po niezbyt udanym pierwszym meczu na EURO 2020, wczoraj polska drużyna zmierzyła się z dużo wyżej notowaną Hiszpania. Polakom, po całkiem udanym meczu udało się zremisować 1:1 co daje jeszcze jakieś szansę na awans do drugiej fazy turnieju. Na wynik, który spokojnie można nazwać sukcesem zareagował Bedoes, który już wcześniej komentował falę hejtu, która wylała się na polskich piłkarzy.

– Hejterzy kleić piz*y, bo nie wierzyliście, a tu ku*wa mecz na poziomie w ch*j. Wszyscy spece niech zamknął juz pi*dy i wspierajcie naszą reprezentację, albo pijcie piwo i ch*j. Szacunek wielki dla naszych i dla wszystkich, którzy kibicują zawsze, a nie tylko jak fajnie jest kibicować. Gratulację. I niech każdy zj*b, który pruł się do Wojciecha Szczęsnego, niech teraz zapier**la go przeprosić.

Utarło się w kraju, uuu Polacy ch*ja grają, ale to się nie zmieni jak będziemy się ciągnąć w dół. Nie jest to wygrana, ale trzeba się wspierać i kur*a głowy do góry i wspieramy. Są lepsze mecze i gorsze, ale to nasi i chuj – napisał na Instagramie Bedoes.

 

Polecane

Share This