Beyonce, Alicia Keys i Jennifer Hudson zaśpiewały na Super Bowl – video


2013.02.05

opublikował:

Beyonce, Alicia Keys i Jennifer Hudson zaśpiewały na Super Bowl – video

Dziś w nocy czasu polskiego, w Nowym Orleanie odbył się 47. finał ligi futbolu amerykańskiego NFL – Super Bowl. W przerwie meczu, tradycyjnie już zaprezentowano spektakularny, 13-minutowy koncert. W tym roku show należało do Beyonce. Komentatorzy byli zgodni, iż jest to świeta okazja do poprawienia jej pozycji po „aferze hymnowej”.

Piosenkarka rozpoczęła występ od wykonania fragmentu „Love On Top” z ostatniego albumu „4”. Później przyszła już pora na prawdziwe hity, m.in. „Crazy Love”, „Baby Boy” czy „Halo”. W trzech utworach – „Bootylicious”, „Independent Woman Part I” i „Single Ladies” – Beyonce towarzyszyły koleżanki z Destiny`s Child: Kelly Rowland i Michele Williams. To pierwszy wspólny występ tego zespołu od kilku lat.

Fantastyczny występ zanotowała także Alicia Keys. Wokalistka wykonała jazzową wersję hymnu USA „The Star-Spangled Banner”, czym wprawiła w zachwyt publiczność. Chwilę potem na Twitterze posypały się komentarze pełne superlatywów. Jeden z użytkowników napisał, parodiując Kanyego Westa: „Beyonce, pozwolę Ci skończyć, ale to Alicia Keys wykonała jedną z lepszych wersji hymnu w historii”.

Nim jednak Keys przejęła mikrofon, na scenie pojawiła się Jennifer Hudson. Piosenkarka wykonała wraz z grupą dzieci ze szkoły Newtown – tej samej, w której w grudniu doszło do strzelaniny – utwór „America The Beautiful”, dedykowany zmarłym w masakrze.


Polecane

Share This