Białas opowiada o nowym singlu


2018.09.15

opublikował:

Białas opowiada o nowym singlu

Po numerach „Cyka blyat” i „Milion długu” czas na nowy singiel zapowiadający planowany na 5 października album Białasa i Lanka „HYPER2000”. Tym razem artyści zaprezentują nagranie zatytułowane „Polack”. Białas opowie w nim o swojej emigracji zarobkowej i towarzyszącym jej pragnieniu, by móc wrócić do Polski i na poważnie zająć się muzyką. –

Ja i mój ziomal podczas co weekendowego upijania się 1000 km od domu – pisze artysta publikując archiwalne zdjęcie. – Wyjechałem tam zarobić pieniądze na własne studio. Mocno wierzyłem, że mój los się odmieni i robiłem co w mojej mocy, żeby tak się stało. Od 6. rano do 16. byłem w pracy, po powrocie z niej ogarniałem się, jadłem i szedłem spać. O 20:00 budził mnie budzik i zaczynałem pisać teksty. Zwykle robiłem to do jakiejś 4. rano i szedłem na dwie godziny spać, żeby iść do pracy. Marzyłem o tym żeby nie musieć już tam jeździć i móc tworzyć muzykę w Polsce. Zawsze byłem dumny z bycia Polakiem, co często za granicą powodowało wiele trudności. W poniedziałek klip do numeru w którym opowiem na ten temat więcej! POLACK!

Parę wstydliwych sytuacji Białasa


Na nadchodzącej płycie Białas chętnie rozlicza się pzeszłością. O poprzednim singlu – „Milionie długu” – arysta mówił o swojej walce z alkoholem. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

 

Polecane

Share This