Bilal i Betty Ford Boys dołączają do line-upu Hip Hop Kempu


2014.06.15

opublikował:

Bilal i Betty Ford Boys dołączają do line-upu Hip Hop Kempu

Dzisiejsza odsłona to nieco delikatniejsza strona festiwalu Hip Hop Kemp. Do line-upu dołącza niezwykle utalentowany, charyzmatyczny wokalista, ikona soulu współpracujący z istną śmietanką czarnej muzyki, między innymi Common, Guru, Jay Z, The Roots czy Erykah Badu – na kempowej scenie wystąpi Bilal (na zdjęciu).

Do Hradec Králové zawita także hip-hopowa super grupa producencka z Niemiec w składzie Suff Daddy?, Dexter? oraz Brenk Sinatra, czyli Betty Ford Boys?. To trio w swoim niepowtarzalnym projekcie wniosło instrumentalny hip-hop na nowy i zupełnie niepowtarzalny poziom, o którego jakości przekonamy się na tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą.

{sklep-cgm}

Oprócz nich na festiwalu między 21 a 23 sierpnia pojawią się Chefket – MC i wokalista z Berlina, którego teksty przepełnione są humorem, jeden z czołowych słowackich raperów Majk Spirit, a także niepowtarzalny i spontaniczny liveband Android Asteroid.

Do soboty (14 czerwca) można także głosować na skład Młodych Wilków Popkillera i zdecydować, którzy gracze zeszłorocznej edycji pojawią się na scenie festiwalu Hip Hop Kemp. Głosowanie dostępne jest na stronie www.hiphopkemp.pl oraz www.popkiller.pl

Polecane

Share This