Bilety na Jarre`a od poniedziałku


2009.08.14

opublikował:

Bilety na Jarre`a od poniedziałku

Już od najbliższego poniedziałku, 17 sierpnia, rusza internetowa sprzedaż biletów na najbardziej spektakularne widowisko przyszłego roku, koncert Jean Michel Jarre`a, który odbędzie się 1 marca w katowickim Spodku. Bilety dostępne będą na stronach:

www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

w następujących cenach:

 

Płyta (miejsca siedzące): 200 / 220 zł (w dniu koncertu)

Sektory zielone (miejsca siedzące) : 200 / 220 zł (w dniu koncertu)

Sektory czerwone niebieskie do X rzędu: 175 / 185 zł (w dniu koncertu)

Sektory niebieskie od XI rzędu: 155 / 165 zł (w dniu koncertu)

Sektory H J czerwone: 250 / 275 zł ( w dniu koncertu)

 

Zapraszamy!

JEAN MICHEL JARRE

1.03.10 – Katowice, Spodek, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

 

Jean Michel Jarre to obecnie jedna z najbardziej znamienitych postaci współczesnej kultury, artysta, który jest pionierem muzyki elektronicznej i zarazem jej największym popularyzatorem. Pierwszym albumem, który przyniósł kompozytorowi oszałamiający sukces, był „Oxygène” z 1976 r. Koncerty Jarre`a cieszą się niesamowitą wręcz popularnością i artysta ten kilkukrotnie ustanawiał rekordy Guinnessa pod względem liczby zgromadzonych fanów. W 1997 r. , moskiewski występ Jarre`a zgromadził 3,5 mln ludzi, w 2005 r. artysta dał niezapomniany koncert „Przestrzeń wolności” na terenie Stoczni Gdańskiej, dla upamiętnienia 25-ej rocznicy powstania Solidarności. Jarre ze swoimi widowiskami zwiedził już cały świat i bez względu na to, na jakiej szerokości geograficznej prezentował swoje show, wszędzie występy te gromadziły tłumy zachwyconych fanów.

Już w marcu Jean Michel Jarre zaprosi polską publiczność w podróż do swojego niezwykłego świata. Artysta odwiedzi Polskę w ramach halowej trasy koncertowej i juz teraz zapowiada, że będzie to trasa absolutnie niezwykła, a dzięki nowej super produkcji, widzowie będą mogli doświadczyć zarówno energii, która wytwarza się podczas koncertów plenerowych, jak i emocji, które są obecne podczas występów halowych.

Niesamowicie ekspresyjne widowiska tego charyzmatycznego artysty, tworzy niezwykły mariaż syntezatorów analogowych, ogromnych ekranów projekcyjnych HD, ekscytującej scenografii laserów i świateł, a wszystko to przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii cyfrowej. Jarre zrewolucjonizował pojęcie koncertu, kreując właśnie takie spektakularne, dźwiękowo – muzyczne pejzaże. Jak sam artysta tłumaczy – „Chcę, aby ludzie zobaczyli moją muzykę. Nie przekazuję w słowach żadnej opowieści, pragnę tylko, aby ludzie zatopili się w zmysłowym doświadczeniu i aby pozwolili zabrać się swojej wyobraźni, dokądkolwiek ich ona powiedzie”. Na koncertach Jarre`a będzie można doświadczyć na żywo elektronicznej magii mistrza, artysta zagra utwory z swoich najważniejszych albumów, a wykona je przy użyciu oryginalnych analogowych syntezatorów oraz legendarnej laserowej harfy. Będzie to niezapomniane przeżycie, którego doświadczyć będzie można niemal wszystkimi zmysłami, zapraszamy gorąco!

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl

Polecane

Share This