Bilety na koncert Angie Stone już w sprzedaży!


2009.11.30

opublikował:

Bilety na koncert Angie Stone już w sprzedaży!

Live Nation oraz Klub Stodoła informują, iż bilety na koncert Angie Stone, od dziś dostępne są na stronie LiveNation.pl oraz w najlepszych punktach sprzedaży (m.in. w Kasie Klubu Stodoła). Przypominamy, iż koncert odbędzie się 17 marca 2010 roku w warszawskim Klubie Stodoła.

Angie Stone rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem jako dziecko, kiedy dołączyła do chóru kościelnego. Z biegiem lat śpiew stawał się coraz większą pasją, a każdy zarobiony grosz Angie oszczędzała na nagranie demo. Gdy miała 16 lat razem z Gwendolyn Chisholm and Cheryl Coo stworzyła trio The Sequence, które okazało się być pierwszym krokiem Angie na drodze do sukcesu.

Pierwszym solowym krążkiem Stone był wydany w 1999 roku nakładem Arista Records „Black Diamond”. Świat porównywał Stone z Arethą Franklin, odnajdywał w jej twórczości powrót do klasycznego soulu i wpływ muzycznych idoli Angie, m.in. Donny’ego Hathaway’a i Curtisa Mayfielda.

Niezwykła energia, wrażliwość oraz ciężka praca Angie pozwoliły jej w szybkim tempie wspinać się na kolejne szczeble kariery. Utworem „No More Rain (In This Cloud)” podbiła serca milionów fanów na całym świecie.

Kolejne studyjne albumy artystki: „Mahogany Soul”, „Stone Love” oraz „The Art of Love and Art” przypieczętowały jej pozycję, czyniąć ją ogólnoświatową gwiazdą. Najnowszym dziełem Angie Stone jest krążek „Unexpected”, który z pewnością można uznać za kolejny muzyczny sukces wokalistki.

Bilety w cenie 176 zł dostępne na LiveNation.pl oraz w najlepszych bileteriach.

Polecane

Share This