Billie Eilish i Young Leosia we wspólnej reklamie z przekazem


2020.08.16

opublikował:

Billie Eilish i Young Leosia we wspólnej reklamie z przekazem

Grupa Deutsche Telekom będąca właścicielem T-Mobile Polska, nawiązała współpracę z Billie Eilish. Jej efektem jest spot promujący kampanię #WhatWeDoNext. Część zdjęć do materiału wideo kręcono Warszawie, a wśród osób pojawiających się na ekranie, znalazła się DJ-ka Żabsona Young Leosia.

Celem kampanii jest wspieranie „cyfrowego optymizmu” i przedstawianie nowoczesnych technologii jako tych, które we właściwych rękach mogą zmienić świat na lepsze.

Jesteśmy pokoleniem o ogromnym potencjale – potrafimy tworzyć, współpracować, komunikować się, zmieniać rzeczywistość. Już teraz robimy wiele fantastycznych rzeczy, a dopiero się rozkręcamy – skomentowała Billie Eilish.

Sprawdź też: Żabson zaczyna promować młode talenty. Pierwszym z nich jest jego DJ-ka Young Leosia

Wydarzenia 2020 r. będą miały wpływ na młodsze pokolenie w nadchodzących latach zarówno pod względem kulturowym, społecznym, jak i gospodarczym. Właśnie dlatego chcemy pomóc uwolnić potencjał generacji Z i dostarczyć jej platformę komunikacji, aby młodzi ludzie mogli pokazać, jak zmieniają świat na lepsze, wykorzystując do tego technologię. Podjęliśmy współpracę z Billie i grupą osób z jej pokolenia, aby pokazać, jaka moc drzemie w generacji, która już teraz definiuje naszą przyszłość – dodaje Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej T-Mobile Polska (cytat za Wirtualnemedia.pl).

Polecane


Share This