Billie Eilish wspomoże pracowników obsługi technicznej scen i koncertów


2020.10.08

opublikował:

Billie Eilish wspomoże pracowników obsługi technicznej scen i koncertów

fot. mat. pras.

Po transmisji na żywo, posiadacze biletów będą mogli obejrzeć występ przez kolejne 24 godziny. Każdy, kto zamówi bilety do 11 października do 21:00 czasu PST (12 października 6:00 czasu polskiego), będzie miał dostęp do ekskluzywnego merchu Billie Eilish w obniżonej cenie. Zyski ze sprzedaży trafią do fundacji Crew Nation, która wspomaga pracowników obsługi technicznej scen i koncertów – grupy zawodowej najmocniej dotkniętej zakazem organizacji koncertów i festiwali w 2020 roku.

Bilety na „WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM” dostępne są TUTAJ.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafił klip do kawałka „No Time To Die”

Tytułowa piosenka z filmu „No Time To Die” wykonywana przez Billie Eilish, znalazła się na szczycie listy najlepszych singli w Wielkiej Brytanii. 18-letnia Eilish dołączyła tym samym do grona wyselekcjonowanych wykonawców takich jak Shirley Bassey, Madonna, Adele czy Sam Smith, którzy dostąpili zaszczytu nagrania tytułowej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Dziś do sieci trafił klip do utworu, wykonywanego przez Billie.

Z okazji premiery dwudziestego piątego filmu o Bondzie wytwórnia Decca zapowiada również wydanie specjalnego albumu zatytułowanego „Bond 25”.

Płyta zawierać będzie nowe aranżacje 25 kultowych tematów powstałych na przestrzeni prawie 60 lat kina. Na albumie znajdą się m.in.: „From Russia With Love”, „Diamonds Are Forever”, „Live And Let Die”, „GoldenEye” czy „Die Another Day”, na nowo nagrane przez Royal Philharmonic Orchestra w Abbey Road Studios.

Reżyserem filmu „No Time To Die”, który powstał przy współpracy EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) i Universal Pictures International jest Cary Joji Fukunaga, a w rolę agenta brytyjskiej tajnej służby wcielił się po raz piąty niezrównany Daniel Craig. Partnerują mu Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Jeffrey Wright, Léa Seydoux i Christoph Waltz, którzy grają swoje role z poprzednich filmów, a do obsady dołączyli Rami Malek, Lashana Lynch oraz Ana de Armas.

Premiera soundtracku 13 listopada. Film trafi na ekrany polskich kin 20 listopada.

Polecane

Share This