Black Chiney, Vavamuffin, Kacezet & Fundamenty na Ostróda Reggae Festival


2014.04.14

opublikował:

Black Chiney, Vavamuffin, Kacezet & Fundamenty na Ostróda Reggae Festival

Zanim jeszcze przez polskie kluby w przyszłym tygodniu przetoczy się trasa promocyjna Ostróda Reggae Festival (szczegóły na dole newsa), organizatorzy ogłosili kolejnych wykonawców, którzy przyjadą w tym roku na festiwal do Ostródy.

Sound system chińskich Jamajczyków z Miami. Cieszą się wysoką reputacją na świecie nie tylko dzięki dzikim imprezom, ale również ze względu na ich produkcje dla takich gwiazd jak Sean Paul, Rihanna, Elephant Man czy Vybz Kartel. Członek kolektywu Supa Dups zdobył nagrodę Grammy za swoją produkcyjną pracę dla Eminema i był nominowany za współpracę z Bruno Marsem. W Black Chiney swoje pierwsze kroki stawiał znany z Major Lazer Walshy Fire. Karaibski slang „Black Chiney” odnosi się do ich rasowego pochodzenia. Grają imprezy na całym świecie i biorą udział w sound clashach na rodzimej Jamajce. Prawdziwe wejście smoka, ich pierwszy występ w Polsce, będzie wydarzeniem dancehallowego dnia na Green Stage w Ostródzie

{Diil}

Vavamuffin (na zdjęciu)

Ubiegłoroczni zdobywcy British Reggae Industry Awards w kategorii „zespół zagraniczny” są już tak stałym elementem ORF jak ostródzkie jeziora. Nie muszą nic udowadniać – synonim dobrej i mądrej zabawy w najlepszym stylu powraca na festiwal po raz… 11-sty.

Kacezet & Fundamenty

Rasowy dźwięk i charakterystyczny wokalista. Kacezet ma dużo do powiedzenia i nikt nie podrobi jego stylu. Potwierdza to kolejny album z Fundamentami. W Ostródzie razem napiszemy nowy rozdział „Dziennika kapitana“, by każdy poczuł się jak mistrz.

Już 17 kwietnia rozpoczyna się Ostróda Reggae Festival Promo Tour 2014, gdzie we Wrocławiu (Alibi, 17.04), Warszawie (Proxima, 18.04) oraz Sopocie (Sfinks700, 19.04) będzie się można rozgrzać do dźwięków brytyjskiej gwiazdy Dub Pistols oraz takich wykonawców jak Mesajah, Raggafaya, Joint Venture, Pandadread, Madmajk & Malik czy Roots Revival. Koncerty są okazją do nabycia karnetów na festiwal w wyjątkowej cenie 110 PLN.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This