Blanka odwołuje występ z powodu „galopującej kariery”


2023.06.07

opublikował:

Blanka odwołuje występ z powodu „galopującej kariery”

fot. mat. pras.

Jeśli wybieraliście się 17 czerwca na inprezę z okazji Dni Ożarowa Mazowieckiego z zamiarem zobaczenia koncertu Blanki, mamy dla Was kiepskie wieści – management wokalistki poinformował organizatorów, że Blanka nie pojawi się na imprezie. Dom Kultury Uśmiech opublikował oświadczenie otrzymane od przedstawicieli Blanki, wymownie je komentując.

„Ze względu na galopującą karierę Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji – artystka nie była w stanie przygotować koncertu o odpowiedniej jakości, długości oraz wartości artystycznej. Przepraszamy za sytuację związaną z odwołaniem koncertu, ale wierzymy, że wrócimy do Państwa z należycie przygotowanym materiałem oraz show koncertowym. Liczymy na zrozumienie” – poinformowano organizatorów Dni Ożarowa

Powyższe oświadczenie pozostawiamy bez komentarza – stwierdzili w odpowiedzi organizatorzy, po czym zdecydowali się jednak odnieść do komunikatu, pisząc: – Argumenty i stanowisko naszego partnera są zupełnie niezrozumiałe, ponieważ organizator zadbał o podpisanie umowy z artystką odpowiednio wcześniej, dlatego też organizator w imieniu mieszkańców będzie oczekiwał stosownego zadośćuczynienia ze strony managementu i artystki.

Finalnie miejsce Blanki w line-upie zajął Tribbs. Na Dniach Ożarowa wystąpią ponadto m.in. Wilki, Smolasty i Felievers.

Tagi


Polecane

Share This