Bob One i Bas Tajpan z nowym klipem (wideo)


2013.10.12

opublikował:

Bob One i Bas Tajpan z nowym klipem (wideo)

Choć na radiowych listach przebojów jego ostatni singiel – „Nie trzeba” – dopiero się rozkręca, on sam nie odpoczywa. Bob One nakręcił już szósty teledysk promujący album „Twój ruch” wydany nakładem MaxFloRec. Obrazek towarzyszy utworowi „Daj z siebie wszystko”, w którym na featuringu pojawia się Bas Tajpan.

W zamyśle klip ma pokazywać ludzi, którzy na co dzień „dają z siebie wszystko”, wkładając serce w swoją pasję – mówi Bob One. Takimi osobami są z pewnością uczestnicy projektu „Dance in Hall” finansowanego z funduszy programu „Młodzież w działaniu”. W obiektywie kamery znalazła się grupa taneczna działająca w jego strukturach. Zdjęcia do klipu odbyły się więc we Włoszczowie, gdzie projekt jest realizowany, a także w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Jak mówi Bob One, to właśnie z inicjatywy twórców „Dance in Hall” powstała cała wizualizacja.

{reklama-hh}

Bob One, Bas Tajpan i młodzi tancerze nie są jedynymi bohaterami teledysku. Pojawiają się też znani śląscy twórcy street artu – Szwedzki oraz WLK – którzy stworzyli wspólną pracę specjalnie na potrzeby klipu – zaznacza Bob One. Jest też Maulicapio, twórca fire show – dodaje.

„Dance in Hall” to projekt mający na celu m.in. poznawanie kultury jamajskiej poprzez taniec (dancehall) i muzykę, a poza tym promowanie różnorodności kulturowej. Wideo do „Daj z siebie wszystko” poza tańcem promuje też koncerty na wspólnej trasie Bob One`a i Bas Tajpana, w którą artyści dopiero co wyruszyli.

Polecane

Share This