BOKKA prezentuje nowe wideo


2018.10.03

opublikował:

BOKKA prezentuje nowe wideo

foto: Michał Mendel

BOKKA zaprezentowała kolejny klip, który promuje płytę „Life On Planet B” oraz zbliżającą się trasę koncertową Live On Planet B.

Klip do „Take My Hand” powstał w ramach zajęć z teledysku w Filmowym Studium Policealnym przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Kilka grup studentów podjęło się wykonania swoich autorskich projektów. BOKKA wybrała najlepszy z nich. Za reżyserię obrazu odpowiedzialna jest Dorota Guzińska, Zuzanna Iwańska oraz Marcjanna Lelek. Autorem zdjęć jest Michał Mendel.

„Life On Planet B” trafił do sprzedaży 20 kwietnia. Płyta ukazała się za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe. Jest to następca dobrze przyjętego krążka „Don’t Kiss and Tell”  z 2015 r. Na płycie znalazło się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak (producent debiutanckiej płyty Curly Heads, współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło). Za miks całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół. Najnowsza płyta grupy wymyka się gatunkowym kategoryzacjom. Bywa eteryczna i zmysłowa, to znów emanuje żywym pulsem i niekłamaną energią. BOKKA nie przestaje się rozwijać, pozostając jednym z najciekawszych reprezentantów rodzimej muzyki avant pop.

Zespół niebawem wyrusza w jesienną trasę. Aktualna lista koncertów poniżej:

12.10 Poznań – CK Zamek
13.10 Szczecin – S1 Radio Szczecin
19.10 Zabrze – CK Wiatrak
26.10 Olsztyn – Nowy Andergrant
27.10 Gdańsk – Stary Maneż

15.11 Zielona Góra – Kawon
16.11 Wrocław – WCK (Hala Stulecia) / Let’s Play
17.11 Opole – NCPP
18.11 Kraków – Forty Kleparz
22.11 Łódź – Wytwórnia
23.11 Ostrów Wlkp. – Stara Przepompownia
30.11 Warszawa – Niebo

1.12 Białystok – klub FAMA (BOK)
9.12 Bielsko-Biała – Klub Miasto

 

Tagi


Polecane

Share This