Bonson opuszcza Stoprocent


2018.10.14

opublikował:

Bonson opuszcza Stoprocent

fot. P. Tarasewicz

Wraz z dołączeniem zespołu BonSoul (Bonson, Soulpete) do Asfalt Records fani zaczęli się zastanawiać, czy solowe dokonania Bonsona wciąż będą się ukazywać w barwach Stoprocent. Artysta obiecał kilka dni temu, że wyjaśni sytuację w stosownym oświadczeniu. Komunikat pojawił się dziś i dowiadujemy się z niego, że raper faktycznie rozstaje się ze szczecińskim labelem.

Płyta, którą nagrałem wraz z Głową PMM i TKZetorem, czyli Gruz Braders, jest tak naprawdę moją ostatnią płytą w wytwórni Stoprorap i nasze drogi wydawnicze się rozchodzą – poinformował artysta.

Oczywiście nie, że jakaś afera czy coś. Zawsze będę wspierał, kibicował i współpracował z ekipą Stoprocent, ponieważ są to mega ludzie, moi dobrzy koledzy i koleżanki, którym życzę jak najlepiej. Chciałbym bardzo podziękować Winiemu za te lata współpracy. Wydaliśmy wspólnie pięć płyt, zrobiliśmy masę teledysków, przetańczyliśmy jeszcze więcej nocy! Życzę ci sukcesów i żeby Stopro trwało w najlepsze. Dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było pracować przez te lata. Było na prawdę mega, wszystkiego dobrego dla Was.

Jednak czas spróbować czegoś nowego, pójść w zupełnie nowe strony i zobaczyć co tam na mnie czeka. No, to wyszło bardzo wzruszająco, super – podsumował artysta.

 

Polecane


Share This