Bonus pisze z więzienia: „Zabrano mi wolność, ale nie godność”

Raper o szansach na wcześniejsze opuszczenie zakładu karnego.


2022.11.23

opublikował:

Bonus pisze z więzienia: „Zabrano mi wolność, ale nie godność”

fot. kadr z wideo

To już trzy lata, odkąd Bonus RPK trafił za kraty. W mediach społecznościowych sporadycznie pojawiają się wieści od rapera, ale dziś fani mogą znaleźć na instagramowym profilu artysty kilka odręcznie napisanych przez niego zdań. Raper podziękował słuchaczom za wsparcie, a także przyznał, że będzie się starał wyjść z zakładu karnego wcześniej niż za dwa i pół roku (tyle zostało mu do zakończenia wyroku).

Na wstępie pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za pamięć oraz wsparcie. Dziś mijają równe trzy lata, od kiedy zostałem zatrzymany i zamknięty w zakładzie karnym. Zabrano mi wolność, ale nie godność!!!

Każdego dnia zbroję swój umysł i ciało, trzymam fason. Napisałem mnóstwo nowych kawałków, jestem głodny rapu. Im dłużej siedzę, tym bardziej tęsknię. Niebawem, po 3/4 kary nabieram praw do wokandy, trzymajcie kciuki – pisze Bonus.

Raper nie zapomina oczywiście również o promocji nadchodzącego wydawnictwa Ciemnej Strefy, na którym znajdą się także jego niepublikowane wcześniej nagrania.

9 grudnia odbędzie się premiera naszego mixtape’u „CS2”. Bardzo mocny materiał naszej ekipy, który zadowoli nawet najbardziej wybrednego słuchacza. Na tej płycie znajdzie się kilka numerów z moim udziałem. Polecam i zachęcam do zakupienia preorderu na CSRPK.pl – kończy artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BonusRPK_official (@bonusrpk_official)

Polecane

Share This