Bonus za 2,5 tysiąca od Sentino? Tony Jazzu przebija ofertę i kolejny raz atakuje Alvareza

Zobaczcie, z jaką propozycją wychodzi Tony Jazzu.


2021.04.04

opublikował:

Bonus za 2,5 tysiąca od Sentino? Tony Jazzu przebija ofertę i kolejny raz atakuje Alvareza

fot. YouTube

Kilka dni temu pisaliśmy o zaskakującym pomyśle Sentino, który postanowił w wyjątkowy sposób uhonorować losowego nabywcę swojej nowej płyty „Czary mary”, dodając do jednego z zamówień mikrofon wart 2500 PLN. Tony Jazzu zapowiedział, że przygotuje dla swoich słuchaczy bardziej atrakcyjną ofertę.

Sentino, który wciąż nie odpowiedział na dissa, bo jest leszczem ogłosił, że odda swój stary zapluty mikrofon, pewnie bez gwarancji w zamian za zakup swojej płyty. Przebijam. Zestawy moich płyt, mam do oddania nowy, nieużywany mikrofon bezprzewodowy Shure, który kiedyś kupiłem, ale mam ich więcej i mogę sprezentować komuś, kto będzie wspierał mój kanał. Mam bitmaszynę, unikatową, bo nie było ich zbyt dużo wyprodukowanych – deklaruje artysta, zachęcając do subskrybowania jego kanału.

Żarty się skończyły i przebijam tego leszcza. Czekam Sentino, aż gnojku sam się zgłosisz i przeprosisz za to, co mówiłeś o mojej mamie buraku – mówi do Alvareza w filmie „Przebijam Sentino i rozdam kilkadziesiąt tysi w nagrodach za wsparcie kanału Tony Jazzu TV” twórca.

Sprawdź także: Polski Facebook pełen absolwentów i pracowników Wyższej Szkoły Robienia Hałasu

Tony Jazzu to zaledwie jeden z wrogów Sentino na polskiej scenie. Podczas jednego z niedawnych live’ów na Instagramie Alvarez nie przebierał w słowach, atakując go.

Odnośnie Tony Jazzu – jesteś frajerem na liście. Ja ci rozjeb*ę łeb jak cię zobaczę. Sam na sam rozjeb*ę ci łeb. Złapię cię za te pierdolo*e kudły kundlu jeb*ny i rozjeb*ę ci łeb o ścianę. Jesteś synem ku*wy, frajerem, cwelem 45-letnim, tłu, będziesz jeb*ny w du*ę. Przyjdź tylko sam (…) Przestańcie się moim kosztem produkować. Jesteście tylko kolejnymi pionkami w tym chórku, który prowadzi politykę przeciwko mnie. Ja mam braci w Turcji, ja mam braci pod Rosję, braci latynosów, braci wszędzie. Ja sobie sam wszystko zbudowałem, nikogo nie prosiłem o pomoc. Jedyny artysta jakiego kiedykolwiek w życiu próbowałem wypromować i pomogłem go wypromować to był Malik Montana. On jestem teraz największą gwiazdą w Polsce. Poza paroma innymi, ale z tych co ja znam, to on stał się największą gwiazdą. Tak więc wy miejcie trochę pokory kur*a jak o mnie rozmawiacie. I przestańcie moje imię ciagle próbować mieszać z błotem. Bo nie pasujecie do mnie. I każdy z Was, czy Sobota, czy takie Sage, czy taki Tony Jazzu, czy ten inny Kałach, bo ja znam tylko Kalacha z Paryża, cy takie pierdol*ny TPS – jeden na jeden na solo – rojeb*ę ci łeb. Każdemu z was (…) Ja zupełnie z innymi typami tu stoję czoło w czoło niż z takimi pajami jak wy (…) Ch*j wam wszystkim w psyk. Za te dissy, za te pomawianie, za te próby mieszania mojego imienia z błotem (…) Nie wciągajcie waszego świata, w ten, który jest tu, który jest piedolon*m basenem rekinów. Nie wciągajcie swojego śmiesznego polskiego hu-hopu w to, wy cwele jeb*ne w du*ę – powiedział Sentino.

Polecane

Share This