Buczer o nowej płycie: zapis przeżyć ostatnich lat, brak rapowych gości

W najbliższych dniach poznamy datę premiery "Emocji".


2014.09.16

opublikował:

Buczer o nowej płycie: zapis przeżyć ostatnich lat, brak rapowych gości

Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu, oraz problemach z którymi musiałem się w tym czasie borykać – pisze na swoim fanpage`u Buczer. Toruński raper zapowiedział, że na jego nowej płycie zatytułowanej „Emocje” znajdzie się 16 utworów. W najbliższych dniach poznamy datę premiery krążka.

Teraz mam się znacznie lepiej, ale album oddaje klimat właśnie tych EMOCJI, jakie towarzyszyły mi w tamtym okresie, stąd też taki tytuł. Krążek w zdecydowanej większości jest „treściwy” i dużą część kładłem na zawarty na nim przekaz, aczkolwiek nie wpłynęło to na brzmienia do których Was przyzwyczaiłem i oczywiście nie zabraknie na nim mocnego pierdolnięcia – dodaje artysta.

{program-muzyczny}

Na płycie nie będzie „rapowych” gości, a jeśli się pojawią to w refrenach, a nie na zwrotkach – deklaruje Buczer. Wiem, że przyzwyczaiłem Was do tego, że wypuszczam dużo materiału (w zeszłym roku licząc z mixtapami było 6 pozycji), ale od tego czasu nieco się wyciszyłem muzycznie (jak na mnie hehe) i w tym roku jak do tej pory wyszedł tylko projekt z Rudim, co pozwoliło mi się w pełni poświęcić nad „EMOCJAMI” dzięki czemu w moim przekonaniu płyta jest KOMPLETNA i dopracowana w najmniejszym szczególe.

Tagi


Polecane