Byk Tour – trwa trasa promująca najnowszy album Bu


2013.12.14

opublikował:

Byk Tour – trwa trasa promująca najnowszy album Bu

Sprzątanie, gotowanie, zakupy, stres – grudzień. W przedświątecznej gorączce warto naładować się pozytywną energią. A tej z pewnością nie brakuje na koncertach tysko-mikołowskiego rapera Bu. Jeszcze w tym miesiącu artysta odwiedzi trzy miasta. Znamy też pierwsze terminy jego występów w 2014 roku.

Za nami półmetek trasy promującej „Byka”, najnowszy album Bu. Pojawił się na niej m.in. Śląski Rap Festival, koncert w Gliwicach (Bu gościnnie na premierze „Pięknej pogody” Skorupa) czy – w minioną niedzielę – mikołowski Fraktal. Już dziś Bu zawita do Częstochowy, a w następną sobotę na Dolny Śląsk, do Namysłowa. Zapowiadają się bardzo żywiołowe koncerty, tym bardziej że artysta na scenę zaprosił wyjątkowych gości. W Tychach pojawią się  ze mną: DJ Mellow, DJ Meka, Mikee, Garderoba Kru oraz Rakkaman. Do Częstochowy przyjedzie DJ Meka i Hamster. Zagrają tam również dwa lokalne składy: NML (NieMaLekko) i UkładScalony oraz łodzianin Kurzy. Na Dolny Śląsk zabieram Garderobę  i reprezentanta MaxFlo, DJ-a Hopbeata. Mam nadzieję, że Wy też zgarniecie „swoich ludzi” i wspólnie naładujemy się pozytywną energią – zachęca Bu.

{reklama-hh}

Już dziś mogę zaprosić wszystkich do Stalowej Woli, gdzie 10 stycznia zagram w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Potwierdzonym terminem jest też 18 stycznia: wystąpię wtedy w Pszczynie w klubie Bednarska 3 z miejscowym duetem Dwie Twarze promującym swój nowy album pt. „Zmień to”. Na koniec miesiąca planuję również koncert w 2doors w Sosnowcu – dodaje artysta.

Tagi


Polecane

Share This