Cardi B: „Nigdy więcej nie zrobię sobie operacji plastycznej”

Raperka ma poważne powikłania po ostatnich zabiegach


2019.06.17

opublikował:

Cardi B: „Nigdy więcej nie zrobię sobie operacji plastycznej”

Cardi B miała w czerwcu zagrać na warszawski Orange Festivalu. Musiała jednak odwołać szereg koncertów, że względu na problemu ze zdrowiem. A owe kłopoty ze zdrowiem spowodowane są komplikacjami po ostatnim zabiegu liposukcji i powiekszaniu piersi. Cardi, po tym jak urodziła dziecko chciała dojść do odpowiedniej sylwetki idąc na łatwiznę. Tłumaczyła, że ze względu na natłok zajęć nie ma czasu na siłownie. Co więcej B nie zastosowała się do zaleceń lekarza i nie zrobiła sobie dwutygodniowej przerwy od pracy.

Efekty tego zachowania są dość drastyczne. Poza tym, że raperka trafi miliony dolarów, bo musiała odwołać występy, to ze zdjęć publikowanych w sieci wynika, że jej problemy zdrowotne są poważniejsze niż mogły się wydawać wcześniej.

Po publikacji jednego ze zdjęć na twitterze, serwis TMZ poprosił o opinię lekarza znanego z programu „Plastyczna fuszerka”. Terry Dubrow przyznał, że fakt, iż nogi Cardi B puchnął aż tak, po tak długim czasie po operacji, świadczy, że raperka może być w dużo gorszym stanie, niż nam się wydaje.

Cardi stwierdziła, że już nigdy nie podda się operacji plastycznej bo nienawidzi odwoływać koncertów. Raperka przyznała, że nie może znieść faktu, że traci miliony dolarów, od których jest regularnie uzależniona…

Tagi


Polecane