Cardi B: „Widzisz mój Instagram i wszystko wydaje się wspaniałe, tymczasem próbuję przywrócić mojemu życiu równowagę”


2021.12.16

opublikował:

Cardi B: „Widzisz mój Instagram i wszystko wydaje się wspaniałe, tymczasem próbuję przywrócić mojemu życiu równowagę”

fot. mat. pras.

2021 miał przynieść nową płytę Cardi B. Wiemy już, że to się nie wydarzy, ponieważ raperka najpierw nie mogła dokończyć albumu, nie będąc zadowoloną z tego, co udało jej się nagrać, a potem urodziła drugie dziecko i skupiła się na macierzyństwie.

Kiedy możemy się spodziewać następcy „Invasion of Privacy”? W opublikowanym na Instagramie filmie raperka deklaruje, że wydarzy się to w przyszłym roku, ale by zapowiadana singlem „Up” z lutego płyta ujrzała światło dzienne, artystka musi najpierw odzyskać siłę i energię, których – jak sama podkreśla – zdecydowanie jej ostatnio brakuje. Cardi nie ukrywa, że sytuacji nowego krążka nie poprawia także nadmiar zajęć – raperka jest coraz bardziej aktywna w biznesie, ponadto na początku grudnia została dyrektorką kreatywną Playboya.

Zajmuję obecnie wiele stanowisk, co pochłania mój czas. Poza tym muszę w przyszłym roku wydać płytę i nakręcić film. Naprawdę mam dużo na głowie – mówi gwiazda.

Artystka nie ukrywa, że jednym z powodów, dla których chwilowo odłożyła płytę na bok, była pandemia. Cardi chciała wydać album i od razu ruszyć z nim w trasę, co było niemożliwe, więc uznała, że woli tymczasowo skupić się na innych zajęciach.

Mimo iż z zewnątrz wszystko wokół Cardi wygląda wspaniale, raperka nie ukrywa, że to co pokazuje publicznie, to jedynie fasada i nie należy traktować jej wizerunku jako prawdy o niej.

To co dzieje się wokół mnie, wygląda bardzo efektownie. Widzisz mój Instagram i wszystko wydaje się wspaniałe, tymczasem próbuję przywrócić mojemu życiu równowagę – mówi gorzko Cardi.

Polecane

Share This